Ripple XRP Bugün satın almak için 5 neden

in #ripple3 years ago

Ripple XRP'ye yatırım yapmanın nedenleri ve fırsatları
Bithum -Korea Pay Service ortaklığı, Ripple değerini artıracaktır.
Bithum Güney Kore'nin en büyük şifreleme alışverişidir ve son zamanlarda Güney Koreliler için kripto dostu bir ödeme sistemi oluşturmak için Kore Pay Hizmeti ile ortaklık kurmuştur. Bu, Güney Kore'de kripto jetonlarını harcayan insanların sayısında bir artış yaratacaktır. Bithum, büyük miktarda XRP jetonu alım satımı görür ve Bithum kullanımındaki artış, XRP işlem hacmini artırır. Güney Koreli tüccarlar, birkaç ay önce Ripple fiyatında% 100'lük bir artış yaşadı ve aynı durum yine olabilir.

Varlık ve Londra Blok Borsası, Ripple (XRP) ekledi
Uphold, Ripple'ı işlem ücreti almadan alıp tutmanıza ve diğer 7 kripto para birimine ve 23 fiat para birimine ve 4 değerli metale dönüştürmenize izin veren bir kripto bankasıdır. Londra Blok Borsası, İngiltere'nin tek kripto değişimidir. Her ikisi de Ripple ekleyerek fiyatların yükselmesine neden olacak ve yatırımınız kesinlikle büyük temettüler ödeyecek.

Hollanda Merkez Bankası, Ripple için Banka denetleyicileri listesine katılıyor
Dalgalanma, iki Amerikan ve bir Alman bankası tarafından, Ripple ağı ile deney yapan diğer birçok finans kurumu tarafından bir ödeme sistemi olarak kullanılır. Hollanda Merkez Bankası da yakın zamanda daha hızlı ve daha verimli bir ödeme sistemine sahip olma ihtiyacına uygun bir çözüm olarak Ripple'i tanımladı.

Western Union, bir süre önce Ripple ile ortaklık kurdu ve ikisi de dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar için bir çözüm yaratmak için birlikte çalışıyorlar. Çözüm, kullanıcıların dünya çapında 500.000'den fazla ajan bölgesine para göndermelerine izin vermek için Ripple ağını kullanan Western Union uygulaması biçiminde görülebilir. 24X7 hizmeti, kullanıcıların dünyanın her yerinde kullanıcılara hızlı ve güvenli bir şekilde para transferi yapmasına izin verecektir. Uygulamaya Jamaika'da da yaşamış.

Madeni paraların teşviki ve tutulması bedeli yükselecek

Ripple (XRP), dünyanın her yerindeki büyük oyuncularla yaptığı işbirlikleriyle dikkat çekici sıklıkta manşetlere çıkıyor. Fiyatın şu ana kadar hala yüksek olmamasının tek nedeni, Ripple'in yarattığı üç ödeme yerleşim yazılımının XRP jetonlarını kullanmamasıdır. Ancak yatırımcılar, Ripple'in yakın gelecekte bir patlamayı nasıl göreceklerini fark ediyor. Bu yüzden daha çokları paralarını alıp götürüyor. Bu, dolaşımdaki XRP madeni paraların sayısının düşmesinden bu yana fiyatı yükseltir. Ayrıca, yatırımcılar tarafından Ripple için bir çok promosyon var. Eğer bir ortak kuruluş gerçekten de Ripple sikkeleri kullanmaya başlarsa, fiyat neredeyse anında çatıdan geçecektir.

Bunlar şu anda Ripple (XRP) satın almanızın nedenlerinden birkaçıdır. Bunun gibi bir fırsat ortaya çıkmaz ve erken Bitcoin yatırımcılarına katılma ve milyoner olma hayalleriniz Ripple'e yatırım yaparak gerçekleştirilebilir. Cryptocurrency şu anda en sıcak alt kodlardan biridir ve şeffaf ve yönetmelik dostu çalışmasıyla birlikte büyümekte olduğu nefes alma hızında büyümeye devam edecektir.

Coin Marketplace

STEEM 1.31
TRX 0.12
JST 0.139
BTC 59710.81
ETH 2144.17
BNB 473.77
SBD 8.90