Ripple XRP 2018 Fiyat Tahmini.Ripple Gelecekte ne olacak?

in #ripple3 years ago

Neden XRP Ripple 2018'de Mükemmel Olmasını Bekliyor?

1- İşlemler:
Ripple, dünyanın en büyük finansal kurumlarından bazılarıyla çalışıyor. Ripple, mevcut maliyetlerin bir kısmında anlık işlemler gerçekleştirerek finansal sektörün tamamını güçlendirmeyi amaçlıyor. Blok zincir teknolojisini kullanarak küresel fon transferi için sürtünmesiz bir deneyim sağlar . Gelecekte, sınır ötesi işlemler için bir likidite çözümü olarak hareket etmesi bekleniyor. Bankalar ve Ödeme Sağlayıcıları, genel giderleri en aza indirgemek için çok para birimindeki işlemleri yerine getirmek için XRP'yi kullanabilir.

Şu anda SWIFT , uluslararası ödeme transferlerinin çoğunu kolaylaştırmaktadır. Herhangi bir sınır ötesi işlemi yaptığımızda, bankanın şubesinin SWIFT kodunu sağlamamız gerekir. SWIFT, sınır ötesi yerleşim yerleri üzerinde tekel sahibi. Ağında 11.000'in üzerinde finansal kurum ve 200 ülke bulunmaktadır. Ripple, büyük finans kurumlarıyla bağlantı kuruyor ve blokaj zinciri teknolojisini dahil etmek için birçok bankayla birlikte çalışıyor. Ripple'in ne kadar çabuk ya da kısa süre SWIFT'i alıp alamayacağını söylemek zor. Bununla birlikte, SWIFT'in tekelini uluslararası fon transferi üzerinde bilebilir.

2- Güçlü Teknoloji:
Ripple, saniyede 1500 işlem gerçekleştirebilir; Bitcoin'e kıyasla çok büyük. Bitcoins saniyede 7 işleme kadar işlem yapabilir. Ripple'in teknolojisi, maliyeti düşürürken ve anlık transferlere izin verirken VISA gibi uluslararası ödeme sistemlerini değiştirecek kadar güçlüdür.

3- Güven:
Dünyanın dört bir yanından çok sayıda banka, teknolojisini ödeme altyapısı üzerinden uygulamak için Ripple ile aktif olarak çalışıyor. Ripple'i güvenilir kılar ve yatırımcılar, XRP'yi diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında nispeten daha güvenli bir bahis olarak görür.

4- Güvenli Koruma Olarak Kripto Para Birimleri:
2017'deki kriptokurritler performansı, 2018'deki talepleri için belirleyici bir faktör olacak. 2017, XRP'nin fiyatının ilk yarıda hızla arttığını gördü. Diğer kripto para birimleri Ripple pazarındaki gelişimi kopyalamayı kolay bulmaz. Belirsiz zamanların cenneti olarak dijital para birimleriyle ilgilenen yatırımcılar, Ripple'i umut verici bir aday olarak bulacaktır.

5- Tanı:
Bitcoin ve Ethereum en çok işlem gören kripto para birimleri. Kriptocurrency ticaret yapan yatırımcıların ve yatırımcıların büyük bir yüzdesi, gelecek vaat eden teknolojisine rağmen Ripple'yi hala bilemiyor. Bir keresinde kurumsal yatırımcılar birkaç ağa katıldı ve Ripple, Bitcoin ve Ethereum gibi ana yatırım alanındaki topluluğa sızıyor; trend izleyenlerin akını, XRP fiyatlarının çatı boyunca atılmasını sağlayabiliyor.

2018 için Öngörüler

  • En yeni gelişmelere ve XRP'ye olan ilgiyi arttırmaya bakarsak, 2018 yılının sonunda, Dalgalanma fiyatının en az 7 $ engelini aşması bekleniyor.

  • XRP'nin İşlem Hacmi, en popüler şifre döviz kuru olan BTC ve ETH'ye hiçbir yerde yakın değildir . İşlem hacminin 2018 yılında artması ve Ripple cryptocurrency'daki spekülatif aktivitenin yükselmesi bile fiyatlarını 7-10 $ seviyesine çıkarabilir.

  • XRP'nin genel fiyatı bir artışa tanık olmasına rağmen, 2018'in tüm ayları aynı olmayacak. Kriptokrasi meraklılarının çoğu, bankaların veya herhangi bir finansal kuruluşun veya kriptokrasiyi düzenleyen bir şirket fikrinden hoşlanmazlar. Uzun vadede ve bankalar var olduğu sürece, XRP sağlam bir yatırım olarak kanıtlanacak gibi görünse de, fiyatlar bazı aylarda düşüş eğilimi gösterebilir.

Ripple'ye Yatırım Yapmak mı?
Eğer Ripple'e yatırım yapmak istiyorsanız, XRP gelecek yıllar boyunca tutmak isteyeceğiniz uzun vadeli bir yatırım olarak umut vadeden bir yatırım gibi görünüyor. Paradigma değişimi yaşanıyor ve tüm para birimlerinin sayısallaştırılmasına doğru ilerliyoruz. Bankaların dijital muhasebesinde paranın bulunduğu dünyada, Ripple gibi kripto para birimleri, diğer birçok kripto para birimleri gibi anti-banka niteliğinde olmadığı için özel bir yere sahiptir. Bunun yerine, bankaların gelişen blok zincir teknolojisini kullanmalarına izin vermek için geliştirildi.

Birkaç aydan bir yıla kadar hızlı kazançlar için XRP'ye yatırım yapmak istiyorsanız umut verici görünüyor. 2018'de fiyatların hızla yükselmesi bekleniyor. En azından bir dolar işareti aşması bekleniyor.

Bir günlük işlemciyseniz, XRP'nin işlem hacmi de artmalıdır. Artan ticaret aktivitesi ile fiyatlarda dalgalanma da gözlemlenecek.

Son Hüküm
Gelecekteki ve artan banka ağı için gelecek vaat eden finansal bir teknoloji ile Ripple'in kriptokrasitesi, gelecek vadeden uzun vadeli bir yatırım gibi görünüyor. Daha fazla yatırımcının XRP'den haberdar olması ve teknolojisine yönelik artan bir bilinç olması nedeniyle XRP'nin 2018'de fiyatlarının yükselmesi bekleniyor. 2017 yılının ilk yarısında XRP'nin fiyatı% 4000'e yükseldi. Bu gizli paranın işlem hacmi en popüler şifre döviz kuru olan BTC ve ETH'in yakınında bulunmadığından, 2017'de görülen ani gücün en az dörtte biri ya da yarısı kadar şahit olması bekleniyor. Dolayısıyla, 7-10 $'ın üzerine çıkması bekleniyor. 2018.

Coin Marketplace

STEEM 1.29
TRX 0.12
JST 0.141
BTC 59668.34
ETH 2142.91
BNB 468.64
SBD 8.70