Robert Winnicki: Ruch Narodowy powita Trumpa pikietą przeciwko roszczeniom żydowskim

in reakcja •  last month 


Kancelaria Prezydenta poinformowała iż w związku z obchodami 80 rocznicy wybuchu 2 wojny światowej, 31 sierpnia do naszego kraju zawita prezydent USA Donald Trump. Lider Ruchu Narodowego, Robert Winnicki, zapowiedział że w związku z tą wizytą odbędzie się pikieta przeciwko tak zwanym roszczeniom żydowskim.

Prezes Ruchu Narodowego w swoim poście na portalu Twitter, stwierdził że Prezydent Duda nie jest w stanie jasno przekazać Donaldowi Trumpowi, że nasz kraj nie pokryje żadnych roszczeń wysuwanych przez organizacje żydowskie z tytułu mienia bez spadkowego. Dlatego też Ruch Narodowy przywita przywódcę USA w Odpowiedni sposób.

https://twitter.com/RobertWinnicki/status/1156136154368040960?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1156136154368040960&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.dorzeczy.pl%2Fkraj%2F109659%2Ftak-narodowcy-chca-przywitac-trumpa-w-polsce-chodzi-o-zydowskie-roszczenia.html
"Dudzie zabrakło odwagi by jasno i stanowczo zakomunikować władzom USA:Dlatego #RuchNarodowy powita Trumpa w Warszawie pikietą #NieDlaRoszczeń. Zapraszamy wszystkich patriotów!"
- Pisał Winnicki na Twitterze Wizyta Prezydenta USA potrwa do 2 września, gdyż ma on jeszcze odwiedzić amerykańską bazę wojskową, znajdującą się na terenie naszego kraju w ramach Sojuszu Północno-Atlantyckiego. Źródło: Twitter

Tekst opublikowany pierwotnie na portalu narodowcy.net

Narodowcy.net

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!