Minister środowiska Michał Woś chory na koronowirusa

in #reakcja3 years ago


Minister Środowiska Michał Woś poinformował, że wykonał test na koronowirusa. Wynik testu był pozytywny. Prawdopodobnie minister zaraził się po spotkaniu z chorym pracownikiem Lasów Państwowych.

Minister informację o swoim stanie zdrowotnym poinformował za pomocą Twittera

https://twitter.com/MWosPL/status/1239617391870513152

Michał Woś sprawuje funkcję ministerialną od 5 marca bieżącego roku. Od listopada 2015 roku był doradcą ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, który powierzył mu w 2016 roku stanowisko szefa Gabinetu Politycznego. 5 czerwca 2017 roku został podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości. Był członkiem Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Został również koordynatorem krajowym do spraw wdrożeń systemów informatycznych. Premier Beata Szydło powołała Michała Wosia w skład Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu. W wyborach parlamentarnych w 2019 roku polityk startował z listy Prawa i Sprawiedliwości. Otrzymał 37 763 głosów. 15 listopada 2019 prezydent Andrzej Duda powołał go ponownie na stanowisko ministra-członka Rady Ministrów

źródło: dorzeczy.pl

 

Tekst opublikowany pierwotnie na portalu narodowcy.net

Narodowcy.net

Sort:  

Głosowanie na siebie. Down-vote

nie ma nigdzie takiego zakazu. jedynie co nie przechodzi to produkowanie 10 śmieciowych postów dziennie o głosowanie na siebie w ramach samowystarczalności

Nie ma również zakazu umieszczania down-votów. Głosowanie na siebie w moim mniemaniu jest skrajnie szkodliwe dla całej społeczności.

Już pominę promowanie faszyzmu, które wyziera z co drugiego wpisu, a na to są paragrafy w KK.

wiesz co lewicowy szurze. nie ma tu żadnego faszyzmu. Faszyzm to urojenia dzisiejszej lewicy. Za to ty najwyraźniej jesteś propagatorem marksizmu na co też są paragrafy K.K. twoje zachowanie jest o wiele bardziej szkodliwe dla społeczności i małych twórców. A flagowanie podyktowane wyłącznie pobudkami ideologicznymi.

Rusz kupę, a zacznie śmierdzieć... Dyskusję uważam za zakończoną.

gównem to są raczej lewackie szury, które wszędzie widza faszyzm urojony. jak ci się tu nie podoba to zawsze możesz wrócić na FB tam możesz postarzyć sie dla odpowiedniego cenzora tak jak lubisz.

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.05
JST 0.022
BTC 16845.46
ETH 1234.44
USDT 1.00
SBD 2.08