Купівля квартири в новобудові: ризики

in property •  17 days ago

Всі питання, що стосуються купівлі-продажу нерухомості, вимагають ретельного вивчення і аналізу. Не є винятком і придбання квартири в новобудовах.

новостройка.jpg

На перший погляд покупка квартири в забудовника може виглядати безпечною угодою. Але існує цілий ряд нюансів, про які навіть не підозрюють звичайні громадяни. Тому рекомендуется заручитися підтримкою професійних спеціалістів, або обізнаних друзів. Отже, зупинимося на ризиках, пов'язаних з придбанням квартири в новобудовах.

Зміна ціни і поява додаткових умов

Перед підписанням договору необхідно особливу увагу приділити визначенню ціни квадратного метра. Якщо мова йде про вартість квадратних метрів, які оцінюються на етапі проектування, то вони будуть нижче, ніж остаточна, фактична ціна. Тому покупцеві неодмінно доведеться доплачувати. Несумлінні компанії користується цим і маніпулюють остаточною вартістю квадратних метрів.

Право на землю

Зазвичай на етапі будівництва нового будинку земельна ділянка арендується забудовником. Власником землі може бути хто завгодно, починаючи від приватної особи і закінчуючи стратегічними підприємствами. Зазвичай цей нюанс ігнорується покупцями. Зате професійні юристи завжди звертають увагу на цю деталь і перевіряють інформацію в державному реєстрі.

Відповідність проекту

Уже відомі численні факти, коли забудовник зводив меншу кількість поверхів, ніж було запроектовано. В такому випадку певна кількість інвесторів залишються ні з чим. Також цілком можливо, що будівництво будинку буде заморожено в зв'язку з відсутністю дозвільних документів.

PICT0111.JPG

В договорі відображається інформація про стан майбутньої квартири, яка буде передана власнику. У рекламних матеріалах потенційним клієнтам обіцяють набагато більше, ніж вони отримують насправді. Забудовник може пообіцяти встановити сонячні батареї, двері з натуральної деревини, систему розумний будинок і багато іншого. Але якщо все це не прописано в договорі, то обіцянка залишається порожніми словами. Все вищесказане тільки частина “підводних камінців”.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!