Stay tuned, bitch.steemCreated with Sketch.

in polish •  2 years ago  (edited)

Przeczytałem dziś pewien wpis. Mało istotne jest w tej chwili czyj i na jaki temat. Bardziej zastanowiło mnie, dlaczego praktycznie żadna publikacja w internecie nie może się obecnie obyć bez steku bluzgów?

Nie jestem przeciwnikiem wzmacniania przekazu za pomocą wulgaryzmów. To chyba najdelikatniejsze stwierdzenie na określenie kogoś, kto sam klnie jak szewc. Rzecz w tym, iż tylko w określonym towarzystwie. Albo w określonych sytuacjach, ale na temat podnoszenia temperatury w sypialni i poza nią innym razem.

Nie bardzo wyobrażam sobie natomiast rzucanie mięsem na prawo i lewo pośród nieznajomych kobiet, tylko po to by zwrócić na siebie uwagę. Również w przepastnych czeluściach sieci.

O dziwo wygląda na to, że mężczyźni bywają bardziej zażenowani epitetami wobec kobiet, niż one same. Bycie bitch, suką, szmatą staje się nieomal wyznacznikiem statusu wśród fejsbukowych przyjaciółek.

Co najśmieszniejsze, te same wyzwolone panny wylewają później najwięcej żali i jadu na upadek męskości i brak szacunku dla kobiet.

Serio? Wierzysz, że rycerz na białym koniu potraktuje Cię jak damę i będzie szlachetnie zabiegał o Twoje względy? W sytuacji, gdy ma przed oczami obraz kogoś, kto niemal publicznie klęka i karze się dociskać do krocza?

Jeśli oczekujesz szacunku od innych, w pierwszej kolejności zacznij szanować się sama. Jeśli natomiast masz szacunek do siebie w dupie, to stay tuned, bitch.

#yaadowity

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

To ja chyba bywam w innych częściach internetu, bo rzadko kiedy spotykam się z przekleństwami w tekście pisanym. Musisz coś zmienić :)

Nieprecyzyjnie się wyraziłem. :)
Nie tyle same teksty epatują przekleństwami, co zazwyczaj dyskusje, które się pod nimi wywiazują. :)

emm. better I read and hanay silent!
@yaadowity : thanks for sharing

Congratulations @yaadowity! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

You published a post every day of the week
Award for the number of posts published

Click on any badge to view your own Board of Honor on SteemitBoard.
For more information about SteemitBoard, click here

If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

By upvoting this notification, you can help all Steemit users. Learn how here!

Swój swego znajdzie nie ma się co przejmować

Masz rację, ale są różne środowiska i znam wiele osób, które zachowuję się całkowicie inaczej niż opisałeś tutaj. Może nie są tak zauważeni bo zachowują się normalnie, a nie krzyczą na fb tak jak pozostali.

Oczywiście, to przejaskrawiony przykład. Nie twierdzę, że to obecnie społeczna norma. Bardziej mnie zastanawia fakt, jak takie zachowania mogą komuś imponować i dlaczego jest na nie tak duże przyzwolenie społeczne?