Steem Monsters - plany rozwoju talii

in polish •  2 months ago
Początek nowego sezonu w Steem Monsters rozpocząłem od analizy talii, którymi grałem ostatnie trzy tygodnie. Zdecydowałem, że celem jaki będę realizował w najbliższym czasie będzie lvelowanie kilku kart, które mam nadzieję podniosą siłę poszczególnych talii i pozwolą mi grać stabilnie na poziomie ligi GOLD przy wykorzystaniu Summonera na 5 lvl.

Zieloni

Najbardziej liczę Woody i jej dwie umiejętności. Nie bez znaczenia będzie także 7 punktów życia i umiejętność EARTH ELEMENTAL -a przy koszcie 3 mana.

Czerwoni

SERPHENT OF THE FLAME wydaje mi się ciekawym pikiem i choć do tanich nie należy to dwie umiejętności a zwłaszcza trucizna sprawiają, że liczę na jej mocne wsparcie w walkach zwłaszcza na dużej manie.

Czarni

Skeleton i spider ze swoimi umiejętnościami wydają mi się najlepszymi pikami za 3 mana dla czarnych - trucizna to duży atut i praktycznie podwojenie wartości damage tych dwóch kart w walce.

Biali

Tu duże nadzieje pokładam we wsparciu punktów życia przez DIVINE HEALER i sporą wytrzymałość i szybkości połączona z 3 punktami damage jakie może zadać AIR ELEMENTAL.

Zdecydowałem, że na obecną chwilę nie będę rozwijał talii Niebieskich.

Karty pozyskane z nagród za Questy w większości wrzucam na rynek aby pozyskać środki na podstawowy rozwój talii, którymi obecnie gram. Podpatruję walki lepszych graczy i analizuję jakich kart i w jakich ustawieniach używają by wygrywać. To sporo cennej wiedzy zwłaszcza dla początkujących graczy i naprawdę warto z niej korzystać.

Zwycięskich walk!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!