Vojtex złapany na plagiacie. Odnoszę się do filmu z Dlive użytkownika pieknyapollo.

in polish •  last year  (edited)

@pieknyapollo Odniosę się do Twojego filmu w mojej sprawie. Cieszę się, że poruszyłeś ten temat. Rozumiem, że mi nie wierzysz i masz do tego prawo ja też bym tak postąpił. Popełniłem błąd i zostałem za to ukarany, uważasz że moja reputacja powinna być zjechana... Ja osobiście zostałem zjechany i nie o liczby tu chodzi (te cyferki bardzo ważne dla niektórych). To, że wiele osób, które popełniły podobny błąd do mojego walczą i udają, że nic się nie stało to już nie moja wina. Uważam, że jeśli robi się coś źle to należy się do tego przyznać. Bohaterem nie zostałem i nie zostanę... po prostu będę przykładem dla wielu i przestrogą że tak się nie powinno robić. Nikt nie musi mi ufać bo jak to mówią po czynach go poznacie i można patrzeć mi na ręce... wszystko jest naturalne i przyjmuję to do wiadomości. Co do ludzi? Bo nie zjechali mi reputacji do dna i nie wyzywali od najgorszych.... Im wszystkim bardzo dziękuję! Dali mi szanse i nie skreślili mnie. Nie sztuka jest kogoś zgoić i zniszczyć, sztuką jest kimś potrząsnąć i powiedzieć tak się nie robi i pokazać kierunek. Tym się właśnie różni Steemit od YouTuba i innych platform. Jeśli dla kogoś jestem i pozostanę oszustem to ok w porządku ja to szanuję i dalej będę robił to co robię. Przyznaję się, że kilka moich postów historycznych były plagiatami, ale umiem się do tego przyznać. Jeśli ktoś uważa, że moje przeprosiny były nieszczere to trudno. Moje słowa były szczere a karę dostałem, bo nic tak mocno nie boli jak własne sumienie kiedy zrobimy coś źle. Nikt nie wie jak się z z tym źle czuję i jak się czuję do dziś. Zmieniłem kontent i piszę swoje, własne kto zechce zajrzy i oceni moją pracę. Ciebie też zapraszam.

Doskonale rozumiem, że reputacja jest tu niesłuchanie ważna. Co do tych, którzy uważają że mi jako oszustowi przeszło gładko to się mylą. Nikt nie jest w stanie wejść do mojego wnętrza i odczytać tego co czułem.
Zaskakuje mnie to zaskoczenie, że przyznałem się do błędu i powiedziałem przepraszam ,,Dla mnie to naturalne'' nie wiem czy w dzisiejszych czas słowo przepraszam jest Tabu?

Oczywiście niebawem na moim profilu pojawi się film o tym całym wydarzeniu, który mam nadzieję zakończy ten temat. Splamiłem reputację i do dziś czuję się źle, ale nie schowam głowy w piasek. Same wnioski, że z oszusta stałem się bohaterem są bezpodstawne. Owszem stałem się przykładem na to, że nie powinno się kopiować obcych treści i podpisywać jako swoje. Niech będę tą przestrogą. Mija tydzień od moich przeprosin i czy zyskałem jakąś popularność i jestem bohaterem a jakieś liczniki zaskakująco mi podskoczyły? To niedorzeczność!

Gdyby nie ta wspaniała społeczność to dziś nie było by mnie tutaj. Steemit dostrzegam inaczej... jako platformę do poznawania innych użytkowników, ich pasji i zainteresowań. Z dnia na dzień potrafią pozytywnie zaskakiwać. Nie skupiam się na statystykach i licznikach.

Dziękuję wszystkim tym, którzy mi pomogli i pokazali nową drogę, bo przecież o to tutaj chodzi...

Pozdrawiam tych, którzy jeszcze mi nie ufają, nigdy nie zaufają i ufają, wszystkich bez wyjątku.

Odnoszę się do filmu poniżej: https://dlive.io/video/pieknyapollo/d1f676d0-7874-11e8-827c-49f76fdbeab3

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

tag prawidłowy to pl-artykuly

Dzięki :) y zjadłem :P

O ile pamięć mnie nie myli, to już trzeci post w krótkim czasie dotyczący tej sprawy i jeszcze zapowiedź filmiku? Po co to tak rozwlekać ? Przykład, że społeczność steemit dała kredyt zaufania ? Ok, ale powoli stajesz się przykładem, że można dla chęci zysku i rozgłosu popełnić plagiat i nie zostać ukaranym, a później zdobywać rozgłos na tej sprawie, czyli dać przykład dla innych: popełnij plagiat-> ukorz się-> profit

@herbacianymag Dlatego właśnie odnoszę się w tej sprawie ostatni raz. Tak jak pisałem wcześniej nie zyskałem na tym żadnych profitów. Jak na razie film o mnie dają korzyści innym... Trzeba się odnieść do tego filmu. I odnoszę się w tym poście kończąc sprawę. ;)