Złap Zachód Słońca Edycja II- Konkurs z nagrodami Rozpoczęty

in polish •  3 months ago  (edited)

„Złap Zachód Słońca Edycja II" Konkurs Nagrodami ;-) Tydzień 1

Witam Was serdecznie, tak jak już wcześniej tutaj zapowiadałem dziś oficjalnie rozpoczęcie konkursu fotograficznego "Złap Zachód Słońca Edycja II".

Tydzień I.jpg

Mam nadzieje, że już coś macie przygotowane, a jak nie to pozostaje zabrać aparaty, telefony w dłoń i wyjść na wieczorny spacer i polować na ciekawy zachód słońca. Kto wie, może to Twoje zdjęcie, spodoba się wszystkim i weźmiesz udział w finale. A nawet jak nie to i tak warto podzielić się zdjęciami i pozwolić innym delektować się pięknem natury.

Ważna informacja odnośnie zasady wstawiania zdjęć. Zdjęcia dajemy w formie postu a w komentarzu zamieszczamy tylko link do swojego wpisu. Mam nadzieje, że dzięki temu dostaniecie więcej głosów i będzie także łatwiej wyłonić zwycięskie zdjęcia. Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, że niektóre osoby mają więcej osób obserwujących a inne mniej, co już na starcie mogło by być nie sprawiedliwe. Dlatego osoby które mają poniżej 200 obserwujących otrzymają na stracie dodatkowe 3pkt, następnie poniżej 250- 2pkt i poniżej 300- 1pkt. Jeżeli macie inne propozycje odnośnie zdobywania głosów proszę napisać w komentarzu.

A teraz pora na I Tydzień konkursu.

Poniżej przypominam opis, zasady konkursu i coś o nagrodach.
Jak każdy wie mamy wakacje, a jest to pora kiedy większość z nas jedzie gdzieś na wypoczynek w różne strony świata. Nie jednokrotnie klikamy tysiące zdjęć, a między nimi znajdują się takie perełki jak zachody słońca.
Z związku z tym postanowiłem ogłosić konkurs Złap Zachód Słońca i podziel się nim tutaj. Może to być zdjęcie z nad morza, z gór, jeziora, samolotu, itd. (Gdziekolwiek złapiesz zachód słońca).

Dla przypomnienia tak wyglądało zdjęcie finałowe pierwszej edycji konkursu autorstwa @wojtczak.photo

@wojtczak.photo klucz.jpg

Czas trwania konkursu:

Od 17.06do finału 1 września.

Przez parę kolejnych tygodni do 1 września 2019 wybieramy zdjęcie tygodnia.
Po tym okresie 2 września zostaną przedstawione zdjęcia które wygrały jako w poszczególnych tygodniach. Wszystkie te zdjęcia wezmą udział w walce o najlepsze zdjęcie całego konkursu.

Zasady:
Każdy może wziąć udział w konkursie.
Każdy może zamieścić maksymalnie jedno zdjęcia (istnieje możliwość dodania więcej, w odstępie tygodniowym). Zdjęcia muszą być tylko i wyłącznie Twojego autorstwa.

I. Zdjęcia wstawiamy jako osobny post, w poście konkursowym wstawiamy tylko link do swojego konkursu. Dodatkowo watro dodać następujące tagi: polish pl-konkurs pl-fotografia a dwa pozostałe według uznania.

II. Pod zdjęciem zamieścić kraj, miejsce i datę zrobienia. Ważne żeby zdjęcia były zrobione w przedziale od 1.06 do 1.09.2019

III.Każdy tydzień konkursu zaczyna się w poniedziałek a kończy w niedziele

Zdjęcia konkursowe należy zgłaszać do czwartku (sugerowane). Ponieważ później zmniejszacie swoje szanse w wygraniu w bieżącym tygodniu.

System głosowania

Zdjęcie które zdobędzie największą liczbę głosów wygrywa.
W przypadku takiej samej liczby głosów, nagroda będzie dzielona a zdjęciem tygodnia zostanie to wcześniej wstawione.

Można głosować maksymalnie na 3 zdjęcia.

Co tydzień można zamieścić kolejne zdjęcie i co tydzień głosujemy na nowe zdjęcie tygodnia.

Jedno zdjęcie wygrywa co tydzień.
Następnie 2 września wszystkie zdjęcia tygodnia będą brały udział w walce na najlepsze zdjęcie całego konkursu.

Nagrody i ich podział:

Będą się zmieniać w zależności od funduszy i sponsorów.

Tydzień I

Troszkę zmieniłem wysokość nagrody od tej deklarowanej w zapowiedzi i zamiast 3SBD będzie 3SBD +1STEEM , a to dzięki wsparciu @nieidealna.mama która przekazała na ten cel 10STEEM.

Postanowiłem, że przez pierwsze 5 tygodni co tydzień będzie nagroda za najlepsze zdjęcie tygodnia jak wyżej 3SBD+1STEEM a pozostałe 5 STEEM zostanie dorzucone do nagrody głównej w finale. Pula nagród może wzrosnąć, jeżeli jeszcze otrzymam dodatkowe wsparcie.

W pierwszym tygodniu środki na nagrody są dzięki wsparciu @baro89, do podziału mamy 3SBD+1STEEM jak wyżej wspomniałem. II tygodniu pula nagród będzie taka sama. Nagradzane są trzy pierwsze miejsca.

Podział nagród:

I miejsce 1,5SBD+1STEEM
II miejsce 1 SBD
III miejsce 0,5 SBD

FINAŁ

I miejsce 7 SBD +5 STEEM

dodatkowo;-):

W przypadku wizyty na Teneryfę mogę zabrać Ciebie i Twoją rodzinę (do 4 osób) na wyprawę której celem będzie zdobycie szczytu wulkanu el Teide 3718m.n.p.
Nagroda zawiera transport oraz doświadczonego przewodnika w tym ternie czyli mnie.

II miejsce 5 SBD

III miejsce 3SBD

Oprócz tego każde wygrane zdjęcie tygodnia weźmie udział w losowaniu ładnej kartki z pozdrowieniami z Teneryfy.

Uwaga: Zwycięskie zdjęcie całego konkursu, zostanie wybrane przez fotografów w naszej społeczności. Na chwilę obecną obserwuję kilku. Jeżeli możecie kogoś polecić, proszę napisać w komentarzu: Fotograf i nick.

Organizator czyli Ja.
Może wystawiać zdjęcia, może otrzymywać głosy, ale zdjęcia nie są brane pod uwagę w tym konkursie .
Mam nadzieje że taka forma konkursu Wam się podoba. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i uwagi, ponieważ pierwszy raz organizuję tutaj takie wydarzenie.

Organizator i jednoczenie sponsor: @tomii
Dodatkowe wsparcia na chwilę obecną:
@nieidealna.mama
@baro89

Bardzo dziękuję

Jeżeli Tobie się podoba konkurs i chcesz dać jakąś nagrodę, daj koniecznie znać i ustalimy szczegóły. Proszę o kontakt na emalia: [email protected] lub w komentarzu.

Jeżeli nie bierzesz udziału w konkursie a podoba ci się idea pomóż mi dotrzeć do jak największej liczby osób poprzez UP-VOTE i RESTEEM tego posta. Za co z góry dziękuję.

No to zaczynamy!!!

Życzę wszystkim powodzenia

Źródło zdjęcia tytułowego: pixabay

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

!tipuvote hide

Posted using Partiko Android

;-) Dziękuje

"Ważne żeby zdjęcia były zrobione w przedziale od 1.06 do 1.09.2018"
Tu chyba datę powinieneś zmienić :)

Jasne dzięki, już się robi.;-)

Hi! I am a robot. I just upvoted you! Readers might be interested in similar content by the same author:
https://steemit.com/polish/@tomii/konkurs-zlap-zachod-slonca-z-nagrodami-tydzien-8-oraz-podsumowanie-tygodnia-7-ogloszenie-zwyciezcow-ostatni-tydzien