WWE SmackDown Live + 205 Live - wyniki i komentarzsteemCreated with Sketch.

in polish •  last year 

SmackDown Live

1.AJ Styles vs. Rusev - zwycięża AJ Styles przez dyskwalifikację

AJ Styles wykonywał na Rusevie Calf Crusher, kiedy zaatakował go dotychczas obserwujący walkę Aiden English. Potem do ataku przyłączył się Rusev, jednak do akcji wkroczył Shinsuke Nakamura, który wyjaśnił ich obu, ratując swojego przyszłego rywala na Wrestlemanii.

2.Big E and Jimmy Uso vs. The Bludgeon Brothers - zwyciężają bracia Młot przez pinfall

Bracia Młot nareszcie znaleźli sobie godnych rywali. Przed rozpoczęciem walki Big E i Jimmy Uso zaatakowali Braci Młot, poza ringiem, a następnie chwycili krzesła i weszli do ringu prowokując Braci Młot do starcia. W odpowiedzi ci wzięli swoje młoty (ktoś wie z czego one są?) i rozpoczęła się walka młoty vs krzesła, która skończył się dość szybko, i po chwili oglądaliśmy pojedynek na standardowych zasadach tag-team. Była to pierwsza walka, w której bracia Młot musieli się postarać. Jednak potężna siła zrobiła swoje i Bracia Młot zwyciężają wykonując Double Sitout Powerbomb. Oczywiście nie obyło się bez symbolicznego liścia :-).

3.Bobby Roode vs. Jinder Mahal - zwycieża Jinder Mahal przez pinfall

Bobby postanowił zastosować akcję wysokiego ryzyka z narożnika, jednak Jinder rzucił się na liny, powodując upadek Roode'a, a następnie wykonał Kallas i przypięcie. Tuż po zakończeniu walki do ringu wchodzi Orton, wykonując na zwycięzcy RKO, ku uciesze publiczności.

4.Naomi vs. Carmella - zwycięża Carmella przez pinfall

Strasznie słaba walka, nawet mi się nie chce komentować.

205 Live

1.Gran Metalik & Lince Dorado vs.Hideo Itami & Akira Tozawa - zwyciężają Hideo Itami & Akira Tozawa przez pinfall

Dosyć dobra walka, w charakterystycznym dla cruiserów stylu. Na uwagę szczególnie zasługuje akcja, w której Lince Dorado używa Gran Metalika jako trampoliny, po której wyskakuje na znajdującego się poza ringiem Tozawę.

2.Gentleman Jack Gallagher vs. Murphy Myers - zwycięża Gallagher przez pinfall

Walka co najwyżej średnia. Powiem tylko tyle, że zwyciężył Gallagher po wykonaniu Headbuttu.

3.Półfinał turnieju Cruiserweight Title Tournament - Cedric Alexander vs. Roderick Strong - zwycięża Alexander przez pinfall

Dobra walka, ale do takich przyzwyczaił nas już Cedric, moim zdaniem jeden z najlepszych Cruiserów, jeśli nie najlepszy. Walka miała kilka emocjonujących momentów. Nie zakończyła się finisherem, a przypięciem z kontry End of Heartache przez Alexandra.

To by było na tyle. Do zobaczenia :-)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!