WWE Fastlane 2018 - wyniki i krótka recenzja walksteemCreated with Sketch.

in polish •  2 years ago 

Kick-Off

Pogrubiona czcionka wskazuje zwycięzców
(c) - posiadacz(e) pasa mistrzowskiego
(MITB)- posiada walizkę Money in the Bank

Breezango & Tye Dillinger vs Shelton Benjamin & Chad Gable & Mojo Rawley

Walka została dodana do gali niespodziewanie, w wyniku wcześniejszej kłótni zawodników na zapleczu. Pierwotnie pierwsza miała się odbyć walka Becky Lynch & Naomi vs Carmella & Natalya, ale została przeniesiona do gali głównej.

Walka co tu dużo gadać - dupy nie urywała. Na początku były jakieś cyrki, później parę dropkicków od drużyny Breezango, ale szybko przewagę zdobyła drugi team. Później było parę minut nawalania Tylera przez przeciwników, ale w końcu udało mu się zmienić z Dillingerem i dopiero wtedy walka się trochę rozruszała. Ostatecznie Dillinger wykonał swój finisher Perfect 10, doprowadzając do wygranej przez przypięcie.

GALA GŁÓWNA

Shinsuke Nakamura vs. Rusev

W walce od początku dominował Rusev. Shinsuke próbował kontrować, jednak skutecznie uniemożliwiał mu to bułgarski wojownik z Rosji (albo odwrotnie). Dopiero uraz kostki Ruseva dał Japończykowi okazję do przejęcia inicjatywy. Rusev kontrował Superkickami, jednak nieudana próba Acolady dała Nakamurze okazję do kontry i wykonania Kinshasy. Najpierw w tył głowy, a potem klasycznie, w przód. Potem nastąpiło przypięcie i walka zakończyła zwycięstwem Japończyka.

United States Championship — Bobby Roode (c) vs. Randy Orton

Początek walki był nudny., jednak potem pojawiło się kilka ciekawych momentów,: Randy wykonał na Bobbym Back Suplex na barierkę, a poźniej także Superplex. Pomimo tych akcji mistrzowi udało się zdobyć delikatną przewagę. Spróbował nawet akcji wysokiego ryzyka, jednak Randy skontrował, wykonując RKO, doprowadzając do zwycięstwa i tym samym odbierając Bobbiemu tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych. Warty odnotowania jest prawdopodobny Heel Turn byłego już mistrza podczas tej walki.

Becky Lynch & Naomi vs. Carmella (MITB) & Natalya

Początek walki był bardzo wyrównany. Dopiero po dłuższym czasie przewagę zdobyły Carmella i Natalia, które nie wahały się stosować nieczystych zagrań. Jednak błąd popełniony przez Carmellę pozwolił Naomi zmienić się z Rudą, która zdobyła przewagę jednak dosyć krótkotrwałą. Carmella skontrowała i wyszłą z zamiarem wykorzystania walizki MITB, jednak do tego nie doszło. Wykonała za to Superkick na Becky, kończąc walkę.

Tag Team Championship — The Usos (c) vs. The New Day

Na początku było więcej gadania niż bicia, dopiero po chwili rozpoczęła się walka, w której przewagę natychmiastowo zdobyli bracia Uso, obkopując na zmianę Xaviera Woodsa w narożniku, ośmieszając tym samym The New Day ich własną ,,akcją''. W końcu Woodsowi jakimś cudem udaje się zmienić z Kofim, który wykonuj akcję z lin, jednak po chwili bracia Uso odzyskują przewagę. Jednak po ponownej zmianie The New Day, bracia Uso inkasują serię Superkicków od Woodsa, po którym następuje splash z narożnika od Kofiego i nieudana próba przypięcia. Kofi i Xavier wyszli na narożniki, aby wykonać podwójną akcję, jednak bracia Uso skontrowali, a następnie wyskoczyli z ringu na przebywających poza nim Xaviera i Kofiego. W tym momencie do akcji wkroczyli Bracia Młot atakując Big E Lansona, doprowadzając do ich zwycięstwa przez dyskwalifikację. Później zajęli się tym co potrafią najlepiej, czyli spuszczaniem wp***olu każdemu kto się nawinie, w tym przypadku obu członkom obu walczących drużyn.

Women’s Championship — Charlotte Flair (c) vs. Ruby Riot

Początek walki był wyrównany. Obie zawodniczki po chwili wyleciały poza ring, przez co wykorzystała ten fakt Charlotte, która cisnęła Ruby w barierki. Po chiwli pojawiły się Liv Morgan i Sarah Logan, co przyczyniło się do zdobycia przewagi przez Ruby. Zasymulowała ona kontuzję, chcąc dać okazję do nieprzepisowego ataku jej koleżankom, jednak powstrzymały je Naomi oraz Becky Lynch, ratując tym samym Charlotte. Ruby Riot była zdecydowanie mniej zmęczona, co wykorzystała wrzucając mistrzynię do ringu i wciąż ją atakując. W pewnym momencie Charlotte ponownie znalazła się poza ringiem, tym razem jednak Ruby postanowiła wykonać Suicide Dive, jednakże mistrzyni skontrował. Po chwili Charlotte wspięła się na barierki i wykonała z nich swoją firmową akcję – moonsault, wrzucając po tym Ruby do ringu.
Po chwili kontra Ruby i Hurricanrana. Kolejna próba odwrócenia jej uwagi tym razem przyniosla skutki, jednak kiedy sędzia zauważył nadmierne wtrącanie się Liv i Sarah do pojedynku, kazał obserwatorkom walki wy****lać. Z tego zamieszania skorzystała Charlotte wykonując Spear, a następnie doprowadzając Ruby do poddania poprzez Figure Eight. Po walce do ringu wkroczyłą Asuka, dajac widzą do zrozumienia, że zmierzy się z mistrzynią na Wrestlemanii.

WWE Championship — AJ Styles (c) vs. John Cena vs. Kevin Owens vs. Sami Zayn vs. Baron Corbin (MITB) vs. Dolph Ziggler

Nadszedł czas na walkę wieczoru. Według mnie walka spełniła swoje oczekiwania i zgodnie z oczekiwaniami zwyciężył AJ Styles , broniąc pasa mistrzowskiego. Zdecydowanie najlepszy pojedynek gali, dlatego polecam abyście go obejrzeli sami, bo na recenzja nie odda tego co się działo w ringu, zresztą za bardzo mi sie już nie chce pisać ;-).

Ogólnie gala wypadła całkiem przyzwoicie. Piszcie w komentarzach jak wam się podobało. Do zobaczenia :-)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!