[Pomysł na weekend_008] Noc wieżowców 2018

in polish •  9 months ago 

W miniony weekend była kolejna okazja, aby ciekawie i inaczej niż zwykle spędzić czas.

W sobotę 29 września w Warszawie odbyła się III edycja Nocy Wieżowców. Jest to impreza, podczas której można wejść do wybranych wieżowców stolicy i z góry popatrzyć na panoramę miasta. Bilety można było kupować przez internet przez cały tydzień poprzedzający imprezę. Codziennie udostępniano nową partię biletów na kolejne budynki. Cena wejściówki była zróżnicowana, ale nie przekraczała 7.50 zł. Zainteresowanie wydarzeniem było bardzo duże i tylko szczęśliwcom udało się wstrzelić w odpowiedni moment i zdobyć bilet. Impreza trwała od 18:00 do 24:00. Wjazd na najwyższe piętra budynków odbywał się grupami co 30 min.

Dzięki temu, że udało mi się zgarnąć 2 bilety na budynek Prosta Tower, mogę teraz zaprezentować kilka swoich zdjęć centrum Warszawy. Budynek ten nie jest prawdziwym wieżowcem, bo ma tylko 18 kondygnacji, ale i tak widok jest interesujący. Zdjęcia zrobiłem z 14 piętra.

nocwiezowcow01.JPG Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

nocwiezowcow02.JPG

nocwiezowcow03.JPG

nocwiezowcow04.JPG

nocwiezowcow05.JPG

nocwiezowcow06.JPG

Jeżeli podoba się Tobie ten post, to może spodobają Ci się również poprzednie z tej kategorii:

Rekonstrukcja historyczna - Obrona Modlina 1939 r.

Air Show 2018 w Radomiu


Pamiętaj, że zgodnie z zasadami steemit, Twój głos ważny jest tylko przez 7 dni od utworzenia postu. Dlatego jeżeli uważasz, że treść tego lub poprzedniego postu była interesująca zagłosuj tutaj i obserwuj, aby nie przegapić kolejnych. Do zobaczenia.
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!