Wizjer reaktywacja #107 [polish content review]

in polish •  4 months ago 

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@nwacryptoCoś na ząb czyli pieczone pierożki z mięsem :)🥟🥟🥟😋


1.jpg


"Dzisiaj o tym jak wykorzystać mięso z niedzielnego rosołu. Najczęsciej wkorzystuje je do domowego pasztetu, uszek, pierogów czy też tak jak dzisiaj do mięsnych pieczonych pierożków z czerwonym barszczem, coś a'la kapuśniaczki inaczej :D"


@nwacrypto przedstawia nam swój sposób na wykorzystanie mięsa z rosołu. Propozycja użytkownika zawiera w sobie mało składników, lecz po zdjęciach dołączonych do postu wnioskować można, że wyrób ten smakuje nieziemsko.

3. przerywnik.jpg

@thomasward9Zaginione dziecko i klimat Lovecrafta


3.jpg


"Są gry, które dziełami sztuki nie są. Są gry, które dziełami sztuki są. Przeciętny groznawca zapewne w tym momencie wyśmiałby mnie i zaczął się kłócić, ale nie o to chodzi. Zmierzam do tego, że wiele gier fabularnych w niczym nie ustępuje powieściom, obrazom czy filmom."


@thomasward9 prezentuje nam pewną Polską grę. Opisuje fabułę, dołącza zdjęcia z gry oraz ocenia ją od 1-10. Zapraszamy do tej recenzji.

3. przerywnik.jpg

@ediosSerce a Rozum


2.jpg


"Serce a rozum, jak często stajemy przed wyborami, co jest dla Nas dobre, a co jest poprawne? Ile takich wewnętrznych batalii rozgrywamy dziennie? Kto zwycięża częściej, jakie to ma konsekwencje dla Nas?"

@edios dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat bezinteresowności i podejmowania w swoim życiu decyzji na temat tego czy kierować się rozumem czy jednak sercem. Zapraszamy do tego wpisu.

3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

Wizjer

Wizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


3. przerywnik.jpg

@sp-group-up

Konto @sp-group-up jest projektem @sp-group, powstało w celu wspierania najlepszych treści na Steem. Konto opiera się na dobrowolnych delegacjach całej społeczności zgromadzonej wokół Blockchain STEEM oraz na zyskach generowanych przez @sp-group.

Obecni delegaci to:

@michalx2008x (1,900.320 SP)
@sp-group (459.101 SP)


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!