Przykro patrzeć :( Wykop się z gówna!!!

in polish •  5 months ago  (edited)


Z pożałowaniem czyta się reakcje ludzkie, po ostatnim wydarzeniu. Wiecie o jakim piszę. Niewiele do ludzi dotarło i powątpiewam czy dotrze. Z wielką chęcią wypunktował bym reakcje i ludzi, którzy w przedziwny sposób reagują na śmierć ludzką. 


Znalazła się garść mądrych, którzy przygotowali na bieżąco wideokomentatorskie reakcje zakrapiane polityką, które uważam, że są poniżej dna. Półpolityczne wpisy piętnujące złego człowiek, bez opamiętania rozpisują się jak to by nie ukarać taki czyn. Nędza z bidą i gówno podobne wpisy są przykładem, jak bardzo tępym można być, aby nie zrozumieć tego, że najbliższa rodzina chce spokoju, a nie wręcz przeciwnie.  Czy zrobienie wiedobloga o śmierci człowieka, w którym jest tyle polityki i gównogadania naprawdę jest tak potrzebne? Nie można było na minutę prostej palącej się świeczki zamieścić i uczcić pamięć? To samo się tyczy wszystkich, którzy rozpisują się o złoczyńcy. Puknijcie się w czoło i zamyślcie się lepiej o człowieku, który odszedł. 

Hejt powinien być tępiony - słyszymy. Dopiero teraz? Reakcja całej społeczności na jakikolwiek przejaw hejtu powinna być natychmiastowa i zdecydowana - zawsze!!! Szlak mnie trafia kiedy słyszę lub czytam/oglądam tego samego dnia, przesycone reklamą teksty opisujące to wydarzenie. 

Pamiętam jak Ania Przybylska (wiecie kto to?) odeszła. Tego samego dnia media rozpisywały się o jej śmierci, a dookoła były wesołe reklamy. Zero szacunku. Wspominam to bo to kolejna rzecz, która mnie uderza i się powtarza. 

Spodobało mi się słowa @mmmmkkkk311, które wprawdzie w innym kontekście napisał, ale pasują teraz tutaj.

 Po obudzeniu od razu przypomniał mi się złoty szpadel do wykopywania się z gówna w którym wszystcy tkwimy.

Do momentu do kiedy nie wykopiemy się gówna, które nas otacza, to będziemy w nim tkwić. Każdy może wziąć szpadel i z gówna się wykopywać. Chyba czas zacząć?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Masz rację. Nie podsycanie i rozsiewanie nienawiści, tylko zacząć od siebie, siebie doprowadzić do porządku, inaczej ten utwór się stanie naszym hymnem narodowym: https://www.facebook.com/bogdan.lorenc.54/videos/1802255373234734/