Posty z tagu #pl-travelfeed lądują na stronie głównej steempeak.com!

in polish •  4 months ago

image.png

Tworzymy wspólnie tag #pl-travelfeed już jakiś czas, co tydzień pojawia się co najmniej kilka świetnych postów podróżniczych i mamy nadzieję, że liczba ta będzie rosnąć. Oprócz resteemu przez @pl-travelfeed, nagród za najlepszy post tygodnia, upvote'ów wszystkich uczestników trailu polskiego, a także głównego konta @travelfeed, jest jeszcze jeden powód, dla którego warto używać #pl-travelfeed - każdy post podbity trailem @pl-travelfeed oraz @travelfeed pojawia się na stronie głównej jednego z najlepszych (jeżeli nie najlepszego) obecnie front-endu Steem - Steempeak.com!

image.png

Steempeak na swojej stronie głównej ma 5 podzakładek, grupującej posty tematycznie. Każda z kategorii pokazuje posty wsparte przez kolejne społeczności kuratorskie; treści o różnej tematyce - @curie, nauka - @steemstem, technologia - @utopian-io; fotografia - @photofeed; i wreszcie dział podróże wyświetla posty opublikowane pod tagiem #travelfeed, a także #pl-travelfeed. By posty zostały wyświetlone, muszą one zostać podbite przez trail. Obecnie wystarczy spełnić wymagania tagu by takie wsparcie otrzymać, zachęcamy więc do podzielenia się waszymi podróżniczymi lub turystycznymi przeżyciami! Zachęcamy do pisania nawet o małych wycieczkach :)

image.png

Jak widać, wobec ostatnich problemów Steemit, warto rozejrzeć się za alternatywami, które proponują ciekawe rozwiązania i udowadniają, że Steem to coś więcej niż najpopularniejszy interface. Steempeak postanowił uhonorować oddolne, kuratorskie inicjatywy różnych społeczności na Steemie, w tym #travelfeed, za co jesteśmy bardzo wdzięczni!


Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie niemal 700 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.

Transparent-Discord-Travel.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

No w tych zakładkach można znaleźć coś lepszego niż podbite botami posty z trending.

Gratulacje, to fajne wyróżnienie twojej inicjatywy. Może uda się zdobyć jakieś zagraniczne upvote za fajne zdjęcia ;)