🏴󠁦󠁲󠁣󠁯󠁲󠁿 Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed - 💰 Tydzień 25, 26 & 27! 🐫

in polish •  3 months ago 

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana wokół tagu #travelfeed, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na Steemie piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać, społeczność TravelFeed jest dla stworzona właśnie Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzi @saunter.

Wszystkie informacje na temat projektu TravelFeed znajdziesz TUTAJ.


Ostatnie tygodniowe podsumowanie opublikowaliśmy aż... 3 tygodnie temu! Bez obaw, żyjemy! Wyjątkowo więc dziś przedstawimy 3 zwycięskie posty z minionych tygodni, po jednym z każdego. Pomiędzy autorów zostanie dodatkowo przydzielone po 2 Steem, niezależnie od nagród, jakie uzyska ten post. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do używania #pl-travelfeed wszystkich, którzy dzielą się swoimi podróżniczymi przeżyciami na Steemie!

Podróżniczy post 25 tygodnia!


@lesiopmKorsyka #3 - Porto-Vecchio (Portivechju)

Porto-Vecchio odwiedziliśmy w połowie kwietnia, czyli jeszcze przed sezonem, świadczyły o tym w większości pozamykane restauracje w dolnej części miasta przy marinie. Miasteczko przed sezonem jawiło się jako bardzo senne, jak łatwo się domyślić ożywa w sezonie od połowy maja. Składa się z dwóch części: górnego miasta ze starówką i cytadelą oraz dzielnicy portowej skupiającej się wokół portu jachtowego i handlowego, gdzie kilka razy w tygodniu przypływają promy z Neapolu.

Podróżniczy post 26 tygodnia!


@kocinkaPotrzebujesz kasy? Odwiedź świątynie Mikane

Świątynia Mikane znajduje się w Kioto, w pobliżu zamku Nijo. Umiejscowiona jest w dzielnicy mieszkalnej, więc nie tak łatwo ją odnaleźć. Pierwsza w oczy rzuca się lśniąca w słońcu Torii, czyli brama typowa dla każdej świątyni shintoistycznej. Jednak ta wyróżnia się spośród innych, jest cała ze złota. I choć nie jest to prawdziwe złoto, to przejście pod nią i złożenie darów w świątyni może sprawić, że staniecie się bogaci. Mieszka w niej bowiem bóg bogactwa i złota - Kanayamahiko no Mikoto.

Podróżniczy post 27 tygodnia!


@lynxialiciousCuda niewidy: Petra - hit czy kit? Jordania #1

Petra stanowi ruiny miasta Nabatejczyków. Gdzieś mniej więcej między III a I w. p. n. e. była nawet stolicą ichniejszego królestwa. Miejsce to jest o tyle wyjątkowe, że położone jest w skalnej dolinie. Aby się tam dostać trzeba pokonać Siq - jedyną drogę wśród skał (albo pochodzić po skałach, o czym za chwilę). Swoją wyjątkowość Petra zawdzięcza faktowi, że budowle zostały wykute w skałach. I to nie byle jakie budowle. Ich ogrom i potęga robi wielkie wow. Wąwóz zresztą też.


Mamy nadzieję, że spodobały Wam się wybrane posty. Koniecznie odwiedźcie profile autorów, by zobaczyć ich inne treści!

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu na Steemauto lub deleguj Steem Power: Sprawdź tutorial!
  3. Używaj tagu #travelfeed w swoich postach, nie zapominając o zapoznaniu się z zasadami tagu.

Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie niemal 700 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.Czy twój post opisuje konkretne miejsce? Zaznacz to na mapie świata Steemit Worldmap
Odwiedź stronę Steemit Worldmap, wyszukaj lokalizację swojego postu, kliknij na przycisk "Code" na dole strony, a następnie kliknij na mapie konkretne miejsce, które opisujesz w poście. Wyświetlany jest poniżej fragment kodu zostanie skopiowany po kliknięciu. Teraz jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ten kod do swojego postu, co sprawi, że wyświetli się on na mapie!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!