🚁 Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed - Tydzień 24

in polish •  2 months ago 

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana wokół tagu #travelfeed, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na Steemie piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać, społeczność TravelFeed jest dla stworzona właśnie Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzi @saunter.

Wszystkie informacje na temat projektu TravelFeed znajdziesz TUTAJ.


Przedstawiamy najlepszą podróżniczą treść opublikowaną na tagu #pl-travelfeed w tym tygodniu! Autor zostanie wynagrodzony połową płynnych środków, które zbierze niniejszy post. Dodatkowo, prezentujemy dwa kolejne wpisy, które zasługują na wyróżnienie. Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do używania #pl-travelfeed wszystkich, którzy dzielą się swoimi podróżniczymi przeżyciami na Steemie!

Podróżniczy post tygodnia!


@julietlucyDni Otwartych Koszar w Powidzu

Już wiem, że w przyszłym roku również pojawimy się na tej imprezie.
Mogliśmy wejść do kilkudziesięciu pojazdów wojskowych. Usiaść za sterami czy to helikoptera, czy to samolotu czy kierownicą jednego z wielu pojazdów lądowych. Napisałam pojazdów lądowych, bo nawet nie wiem jak inaczej mogę je nazwać. Poza małymi i dużymi samochodami wojskowymi znajdowały się tam też pojazdy lotniskowe, a wśród nich na przykład auto służące do ściągania lodu i zapobiegania zlodowaceniom samolotów!

Posty wyróżnione@who-knock - 0.1 Praca zdalna || Tajlandia, Wietnam, Indonezja

@yellowmode - Wizyta w Tallahassee - stolicy Florydy

Mamy nadzieję, że spodobały Wam się wybrane posty. Koniecznie odwiedźcie profile autorów, by zobaczyć ich inne treści!

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu na Steemauto lub deleguj Steem Power: Sprawdź tutorial!
  3. Używaj tagu #travelfeed w swoich postach, nie zapominając o zapoznaniu się z zasadami tagu.

Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie niemal 700 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.Czy twój post opisuje konkretne miejsce? Zaznacz to na mapie świata Steemit Worldmap
Odwiedź stronę Steemit Worldmap, wyszukaj lokalizację swojego postu, kliknij na przycisk "Code" na dole strony, a następnie kliknij na mapie konkretne miejsce, które opisujesz w poście. Wyświetlany jest poniżej fragment kodu zostanie skopiowany po kliknięciu. Teraz jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ten kod do swojego postu, co sprawi, że wyświetli się on na mapie!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Czemu ja dopiero teraz trafiłem na Steemit Worldmap?? Super inicjatywa!!!

Dziękuję za wyróżnienie. To bardzo motywujące dla tych mniej "światowych", że wśród tylu egzotycznych wycieczek i ta nasza krótka wycieczka do Polskiej wsi została zauważona a nawet tak zaszczytnie nazwana :)

Dziękuje bardzo za wyróżnienie i wielkie Gratulację dla @julietlucy :))

Posted using Partiko Android

Dziękuję i wzajemnie :)

Nie ma czegoś takiego jak nudne miejsce na Ziemii!

Congratulations @pl-travelfeed! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 2000 upvotes. Your next target is to reach 3000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!