Nasza Steem'owa koleżanka jest w potrzebie! Jesteś w stanie jej pomóc!

in #polishlast year
Potrzebna jest Twoja pomoc!Witajcie.


Przychodzę do was ze smutnymi wieściami. Do ogłoszenia tej wiadomości wybrałem konto @pl-spolecznosc , ponieważ jak sama nazwa wskazuje przedstawia ona naszą polską społeczność. Mam nadzieję, że te dobre chwile, które razem przeżyliśmy (setki ambitnych postów, które bez wątpienia mogłyby znaleźć się na czołówkach topowych gazet, tysiące godzin przegadanych na czatach, setki rozegranych godzin w Steem Monsters) na tyle nas połączyły, abym mogli stawić czoła i tym gorszym, które na nas nadchodzą, a w przyszłości bez wątpienia będą nadchodziły nadal.


Kto potrzebuje pomocy?


Przejdźmy do sedna. W bardzo trudnej sytuacji (nawet tragicznej) znalazła się jedna z członkiń naszego wielkiego Steemowego zespołu. Mówię tutaj o @bazgrajaca . Dla osób, które wcześniej nie znały Bazgrającej chciałbym przybliżyć jej twórczość. Jej blog był Fotorelacją wydarzeń, które towarzyszyły jej życiu, a z czasem przerodził się w bloga, na którym zamieszczała zdjęcia z sesji zdjęciowych na których występowała. Magda (bo takie jest jej imię) jest bardzo utalentowana plastycznie, co wykorzystała na swoim blogu poprzez tworzenie koszulek z ręcznie malowanymi portretami gwiazd. Przy najbliższej okazji Magda wręczała je im osobiście.

Życie Magdy wypełnione było szczęściem, radością oraz wieloma hobby. Jeździła konno, kręciła teledyski, tańczyła oraz sama uczyła tańczyć, i prowadziła własną firmę.


Co jej się stało?Magdę pod koniec listopada ubiegłego roku spotkało nieszczęście. Przeszła ona wtedy bardzo poważny udar, który zagrażał jej życiu. Na szczęście przy dobrej opiece personelu i niebywałej dozie szczęścia Magda wybudziła się. To, że Magda się wybudziła to połowa sukcesu (chodź niewątpliwie jest to wielkie szczęście, że w ogóle się wybudziła). Nadal nie jest ona w stanie mówić, o chodzeniu nawet nie mówiąc. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że Magda będzie mogła powrócić do pełni swoich sił, ale będzie to możliwe tylko przy stosowaniu bardzo kosztownych rehabilitacji.


Jak możesz jej pomóc?Z racji tego, że zbliża się okres rozliczenia PIT możemy odliczyć 1% od podatku dla osób, które potrzebują naszej pomocy. Z tej szansy skorzysta także Magda, która razem z naszą pomocą będzie mogła uzbierać na przynajmniej część kosztów, które opłacą jej kosztowne i długotrwałe leczenie. Pamiętajcie, że was to nic nie kosztuje (co najwyżej kilka minut podczas wypełniania arkusza). Nasze wspólne przekazanie 1% może przynajmniej w jakimś stopniu pokryć jej wydatki. Musimy pamiętać o tym, że ona razem z nami budowała naszą Steemową społeczność. Jeżeli Tobie stałoby się coś podobnego na pewno oczekiwałbyś pomocy z zewnątrz. Jeżeli ktoś ma już wybrany cel na który chce przeznaczyć swój 1% to może on wpłacić dowolną sumę na konto fundacji z odpowiednim dopiskiem.
Myślę, że to idealny moment, aby się zjednoczyć i pokazać naszą siłę przebicia.

Wszelkie informacje o tym jak możemy wspomóc Magdę znajdują się na jej Facebooku. (post został napisany przez jej rodziców)
Zrzut ekranu (6).png


A pomoc w Steem'ach?Wiem, że na pewno bylibyście chętni, aby wspomóc Magdę poprzez wysłanie jej Steem'ów. Tak, to byłaby naprawdę fajna sprawa, ale konto @bazgrajaca nie daje oznak życia, a więc nie wiemy czy rodzina posiada dostęp do konta. Proszę więc o nie przesyłanie tokenów na to konto. Tak, mogę sprawiać teraz wrażenie, że jestem hipokrytą, ale nie chcę, aby wartościowe tokeny się zmarnowały. Możliwe jest, że przeprowadzimy jakąś zbiórkę Steem'ów, którą potem zamienimy na złotówki, a całość uzyskanej kwoty prześlemy na konto fundacji.

Bardzo dobrze byłoby gdyby rodzice Magdy posiadali dostęp do konta. Znajduje się na nim blisko 100 SBD, co daje około 300 zł. Nie jest to dużo, ale jestem pewny tego, że w tak trudnej sytuacji każde pieniądze się liczą. Jako przedstawiciel naszej społeczności zobowiązuje się, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wspomóc Magdę.


Tokeny zarobione z tego postaJak dobrze wiecie 50% zarobionych środków z konta @pl-spolecznosc wędruje na rozwój społeczności. Tym razem zobowiązuję się przeznaczyć 100% środków (środki pochodzące z SP wyłożę z moich innych kont, co sprawi, że środki będą dostępne od razu po upływie 7 dni) na wspomożenie Magdy w jej trudnej sytuacji. Tokeny przeleję na konto, które zostanie wyznaczone na przeprowadzenie takiej zbiórki. Uwaga! Jeżeli takie konto nie zostanie wyznaczone, a zbiórka tokenów się nie odbędzie środki pochodzące z posta zostaną przeznaczone na rozwój polskiej społeczności.

Tym samym proszę o upvote'owanie tego posta, aby znalazł się on jak najwyżej na naszych tagach, niech inni się dowiedzą o sytuacji Magdy. Swoją prośbę kieruję zwłaszcza do was- użytkownicy z największą siłą głosu w naszym kręgu.


Pokażmy naszą dobroczynność!

Sort:  

Chciałbym jeszcze dodać, że @glass.wolf także stworzył post tydzień temu, który promuje wsparcie jego koleżanki Dominiki. Jeżeli ktoś nie przepada za Magdą powinien wesprzeć inną inicjatywę. Nie pozwólmy na to, aby przepadł nasz 1%.

Link do posta @glass.wolf'a

Twój post został podbity głosem @sp-group. Kurator @julietlucy.

Dziękuję w imieniu polskiej społeczności.

Thank you so much for sharing this amazing post with us!

Have you heard about Partiko? It’s a really convenient mobile app for Steem! With Partiko, you can easily see what’s going on in the Steem community, make posts and comments (no beneficiary cut forever!), and always stayed connected with your followers via push notification!

Partiko also rewards you with Partiko Points (3000 Partiko Point bonus when you first use it!), and Partiko Points can be converted into Steem tokens. You can earn Partiko Points easily by making posts and comments using Partiko.

We also noticed that your Steem Power is low. We will be very happy to delegate 15 Steem Power to you once you have made a post using Partiko! With more Steem Power, you can make more posts and comments, and earn more rewards!

If that all sounds interesting, you can:

Thank you so much for reading this message!

Coin Marketplace

STEEM 0.21
TRX 0.02
BTC 9229.70
ETH 239.97
USDT 1.00
SBD 1.01