Assassin’s Creed IV: Black Flag od dzisiaj do pobrania za darmo na 10 urodziny serii.

in polish •  2 years ago  (edited)

Z okazji 10 rocznicy cyklu gier "Assassin’s Creed", Ubisoft w ramach prezentu oferuje zupełnie za darmo VI część przygód o asasynach pt. Black Flag. Jest to zarazem IV kontynuacja przygód przodków Desmonda Milesa. Przez dużą liczbę graczy gra jest ona uznawana za najlepszą część odsłony serii.

Grę można dodać do swojej biblioteki bezpłatnie do 18 grudnia!

AC BF.png


Aby dostać grę wystarczy wejść w poniższy link, założyć konto i zalogować się.

Tapnij by pobrać platformę Ubisoftu i założyć konto

i/lub zaloguj się w uplay. Oraz zdobąć własną kopię gry.

Krótko o grze:
Assassin's Creed IV: Black Flag – szósta gra z serii Assassin's Creed stworzonej przez Ubisoft Entertainment. Gracz wciela się w nieznanego pracownika Abstergo Entertainment i odtwarza wspomnienia pirata Edwarda Kenwaya, przez nową wersję Animusa – Animus Omega.

Gra zadebiutowała 29 października 2013 na konsolach PS3 i Xbox 360. Na komputery oraz konsole nowej generacji pojawiła się dopiero 21 listopada.

Fabuła
Black Flag opowiada historię pirata Edwarda Kenwaya, który wyruszył na Karaiby w poszukiwaniu sławy i przede wszystkim bogactwa. Wkrótce dołącza do jednego z pirackich okrętów i atakuje statek asasyna. Po dosyć długiej bitwie oba okręty zostają zniszczone w wyniku wybuchu prochu. Jedynymi osobami, które przeżyły są Edward i asasyn o imieniu Duncan. Po długiej pogoni pirat zabija asasyna i ubiera jego szaty, a następnie wypływa do Hawany z pomocą kupca Stede Bonneta. Następnie porywa jeden z hiszpańskich okrętów i zostaje jednym z najgroźniejszych korsarzy w całych Indiach Zachodnich. W grze pojawią się bardzo znane postacie, takie jak Edward Thatch, Benjamin Hornigold czy Charles Vane. Oprócz tego przez wydarzenia w grze przewija się wątek wojny asasynów i templariuszy, w którą wciągnięty zostaje główny bohater.

Źródło

I na koniec, słowo na poniedziałek, czyli wtorek :

ASSASSIN'S CREED: Black Flag (2018) Movie Teaser Trailer

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
http://pl.assassinscreed.wikia.com/wiki/Assassin%27s_Creed_IV:_Black_Flag