Rok Hossy Bitcoina

in polish •  2 years ago

Statystyki wykazują że tylko 0.1% ludzi na ziemi posiada lub posługuje się kryptowalutami . Polska natomiast znajduje się w pierwszej 10 państw pod względem kapitalizacji. Największa Polska Giełda: Bit Bay , nabiera tempa ale powstają także całkiem nowe takie jak AbuCoin. kapitalizacja całego rynku wzrosła do 204 354 040 189$ i przekroczyła barierę psychologiczną na poziomie dwustu miliardów dolarów.

Wszystko to za sprawą Bitcoina który poszybował tego roku wysoko w górę, jak widać na poniższym wykresie...

wykres02.png

Pomimo tego wszystkiego, 80% ludzi posiadających kryptowaluty, nie ma pojęcia do czego wiele z nich może nam posłużyć oraz czym jest technologia Blockchain. Niestety... Bardzo wielu ludzi jest nawet i w dzisiejszych czasach ignorantami i nie dostrzega tego co tak na prawdę się dzieje.

Banki inwestują duże pieniądze w badania technologi Blockchain... Amerykański Rząd uznaje kilka kryptowalut za papiery wartościowe przez co zostają wycofane z giełdy Bittrex... Japonia legalizuje crypto, Chiny delegalizują crypto a Putin tworzy własną wirtualną walutę a handel wszystkich innych zostaje zakazany...

Bitcoins-dollars.jpg

Działo się sporo w krótkim czasie... Pewnie nerwy niektórych z graczy mocno się naderwały a inni łądenie się na tych zajściach dorobili, ale to jest właśnie powód niestabilności giełdy... Manipulacja... Owczy pęd z klapkami na oczach... Panika, popłoch, brak wiedzy, chciwość i brak silnej woli... Jeśli posiadasz te cechy a inwestujesz w crypto lub chcesz inwestować, to lepiej szybko się ich pozbądź, bo tutaj nie ma na to miejsca... Jest tylko chłodna kalkulacja chodź procenty zachęcają:D ( zabrzmiało to dwuznacznie )

p6-bitcoin-a-20140319.jpg

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?? Jak myślicie, czy kryptotechnologie mają świetlaną przyszłość czy może wcale nie jest to kamień milowy w finansach?? Piszcie śmiało, jakie jest wasze zdanie:)

Pozdrawiam :D

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Jakie to miłe być w "0.1% ludzi na ziemi" ;-)

·

Zgadzam się w stu procentach:)