💥 💥 29 Coinów, Automat i Prosta Wymiana Zebranych Środków. Dobry i Sprawdzony Kranik Kryptowalut!!! 💥 💥

in polish •  7 months ago 

allcoins22.jpg


Po ostatnim wpisie dotyczącym zbierania kryptowalut postanowiłem kontynuować serię i przyjrzeć się innym stronom rozdającym coiny za free. Dziś zapraszam na krótkie omówienie kolejnego kranika, który istnieje już dość długo i moim zdaniem powinien znaleźć się na liście każdego zbieracza. Czym jest Allcoins.pw i co oferuje użytkownikom? O tym wszystkim przeczytacie poniżej w dalszej części artykułu.

Allcoins.pw trudno nazwać zwykłym kranikiem kryptowalutowym. Poza samym zbieraniem coinów, których na dzień dzisiejszy mamy tam aż 29, serwis oferuje nam szereg innych funkcji jak automat do zbierania, gry, loterie i niezły program partnerski. Co ważne strona posiada prosty system wymiany zebranych środków bez konieczności wysyłania ich na giełdy.

✅ Rejestracja i pierwsze kroki


allcoinslogowanie.jpg


Wchodzimy na Allcoins.pw i zakładamy konto. Strona nie wymaga podania żadnych danych i ogranicza się tylko do wpisania loginu, maila i hasła. Po rejestracji nie musimy czekać na link aktywacyjny więc możemy się od razu zalogować. Warto już na starcie wejść w ustawienia i wpisać adresy naszych portfeli.

✅ Zaczynamy zbierać


zbieranieallcoins.jpg


W Menu po lewej stronie wybieramy zakładkę Faucets. Po wejściu w Other Coins wyświetlą nam się kafelki z kryptowalutami. Teraz musimy już tylko wybrać coina, wypełnić proste zabezpieczenie. Gotowe! Kolejne coiny możemy zebrać po 5 minutach.

✅ Automatyczne Zbieranie


allcoinsautofaucet.jpg


Automatycznie zbieranie ogranicza się do kilku prostych kroków. Z Menu wybieramy zakładkę Miner & AutoFaucet a następnie AutoFaucet. Na wyświetlonej stronie ukaże się żółty przycisk Get more autoclaims by visiting a link. Teraz czeka nas przekierowanie na strony zasypane reklamami i wyklikanie zabezpieczeń. Ten zabieg musimy niestety powtórzyć wielokrotnie by wydłużyć działanie automatu. Gdy uzbieramy większą liczbę kliknięć wybieramy z listy coina, którego chcemy zbierać i odpalamy automat niebieskim przyciskiem Launch. Dodam także że używając automatu naliczenia są mniejsze niż w przypadku zwykłego klikania. By automat działał prawidłowo musimy pozostać na jego stronie.

✅ Wymiana Zgromadzonych Środków


allcoinswymiana.jpg

W każdej chwili może wymienić zgromadzone coiny na BTC lub na odwrót. By to zrobić wybieramy z Menu zakładkę Tools i Exchange. Teraz musimy już tylko wpisać co chcemy wymienić i potwierdzić.

✅ Wypłaty


wyplaty11.jpg


Strona oferuje 2 sposoby wypłaty zgromadzonych środków: zwykła wypłata na portfel lub przelew na popularny portfel Faucethub.io By wypłacić zebrane coiny z Menu wybieramy Withdraw. Ukaże nam się lista z kryptowalutami a przy każdej z nich przycisk np Withdraw Litecoin. Po kliknięciu w przycisk musimy już tylko wybrać sposób wypłaty, wpisać wartość i kliknąć Withdraw.

✅ Program Referencyjny

Program Referencyjny jest prosty i przejrzysty. Za każdą osobę wchodzącą z naszego linku zarobimy 25% jej wynagrodzenia. Warto wspomnieć że strona oferuje także gotowe bannery w wielu formatach, które łatwo i szybko możemy umieścić na swoich stronach.


To chyba tyle z rzeczy najważniejszych chociaż zawsze możecie zajrzeć do Menu i przyjrzeć się pozostałym zakładkom jak Gry czy Loteria. W kwestii naliczeń również nie ma powodów do narzekań. W przypadku Bitcoina może i jest słabiej ale zbierając coś innego wygląda to dość dobrze. Poniżej prezentuję kilka przykładowych naliczeń:

LTC: 0.00000700
ETH: 0.00000215
DASH: 0.00000343
BCH 0.00000196
ZEC: 0.00000473
XMR : 0.00000547
BTG : 0.00002329

Inne Dostępne Kryptowaluty: Bitcoin, Potcoin, BlackCoin, Primecoin, Bitcore, PeerCoin, Ethereum Classic, Groestlcoin, Verge, Ubiq, Pivx, Stratis, GameCredits, Komodo, DigiByte, PinkCoin, ReddCoin, Electroneum, Bitcoin Gold, Minexcoin, Syscoin, Bitcoin DiamondPodsumujmy: 29 różnych coinów w jednym miejscu do zbierania co 5 minut, automat, prosty program referencyjny, natychmiastowa wymiana zebranych środków, nie najgorsze naliczenia i wypłata zawsze na czas - to powinno przekonać każdego zbieracza. Zachęcam do sprawdzenia, a w razie pytań służę pomocą. To tyle na dziś. Udanego zbierania :)

gifsteemit.gif

Jak zawsze na koniec dziękuję za wsparcie, głosy i komentarze :) Drogi czytelniku, jeśli spodobał Ci się mój dzisiejszy wpis to zostaw coś po sobie :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @mrcn-86! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 100 as payout for your posts. Your next target is to reach a total payout of 250

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!