Zapraszamy do zabawy! STEEM'owa Zabawa #22

in polish •  3 months ago 

Neematte Media Corp..pngCześć!

Zapraszam na kolejną odsłonę naszej zabawy!Zasady zabawy"STEEMowa Zabawa" to zabawa organizowana na blockchainie STEEM przez użytkownika @mizej , której zadaniem jest zapewnić dobrą rozrywkę i możliwość rywalizowania między użytkownikami.
Dla osoby, która rozwiąże zagadkę przewidziana jest nagroda, a dokładnie środki płynne pochodzące z tego posta.
Aby otrzymać nagrodę należy podać hasło, tytuł itp. wynikająca z danych obrazów, zdjęć, które zostaną zamieszczone poniżej.
Na rozwiązanie zagadki osoby biorące udział w rozgrywce mają 24 godziny od momentu publikacji posta. Dane posty mają przypisane kategorie takie jak: muzyka; przysłowie; sztuka; miasto; kraj; czynność; i wiele innych.
Kategoria jest wskazówką dla osób uczestniczących w grze. W przypadku braku odpowiedzi prowadzący może w komentarzu zamieścić podpowiedź, która ma ukierować uczestników na rozwiązanie.
Jeżeli jakaś dobra dusza chciałaby zasponsorować nagrody to proszę o kontakt na steem.chat lub na naszym kanale Discord.
W przypadku braku rozwiązania zagadki na końcu tygodnia połowa ze środków przeznaczonych na nagrodę jest losowana spośród nagrodzonych w danym tygodniu osób. Jest o co walczyć! Powodzenia!


Zabawę czas zacząć!

Kategoria: Polski idiom / wyrażenie
Uwaga! Jedno zdjęcie zostało dodane dla zmyłki.
callout2702440.png

green1072828_1920.jpg

mothersday3312770_1920.jpg

wolf3818343_1920.jpg


Uwaga! Najbardziej kreatywna odpowiedź (taka, która mnie pozytywnie zaskoczy) zostanie nagrodzona nagrodą w postaci 1 STEEM z budżetu ofiarowanego przez @bowess na nagrody konkursowe.

Powodzenia!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

wywołać wilka z lasu

Dobrze. :)

W tym wypadku nagrody przewidziane na najbardziej kreatywną odpowiedź są przeniesione na kolejne dni. Pierwsza odpowiedź była odpowiedzią prawidłową.