Efektywne wykorzystanie czasu. Podcasty, które słucham.

in polish •  4 months ago 

microphone2469295_1920.jpg

Post powstaje w ramach "Projekt 365 dni"
Witajcie!Cześć. Dzisiaj opowiem wam o podcastach, których słucham. To one często napędzają mnie do działania. Myślę, że i wy powinniście ich słuchać, a jeżeli nie lubicie takiej formy materiału to powinniście chociaż wiedzieć kim są te osoby. Zapraszam do zaznajomienia się z nimi.

Krótko o Projekcie 365 dni:


“Projekt 365 dni” jest projektem, który będzie realizowany na moich kontach. Przedsięwzięcie zakłada powstanie 365 postów, które będą ukazywały się codziennie na konkretnym koncie. Posty będą się ukazywały na kontach @mizej , @mizej-studio oraz @pl-pszczelarstwo. Projekt rozpoczyna się 1 stycznia, a kończy 31 grudnia 2019 roku. Treści będą oznaczane tagiem #365dni oraz będą reblogowane na specjalnie do tego stworzonym koncie @projekt365dni

Podcasty, których słucham...
WNOP


Moim ulubionym podcastem, którego słucham i oczekuję z niecierpliwością na każdy kolejny odcinek. WNOP jest prowadzący przez finansowego blogera Michała Szafrańskiego. WNOP jest skrótem od "Więcej Niż Oszczędzanie Pieniędzy". Pomimo nazwy tego podcastu na jego nagraniach występuje dużo ciekawych gości z ciekawych środowisk. Wszystko jednak obraca się wokół prowadzania działalności. Bardzo polecam dla osób, które są lub chcą być przedsiębiorczy.

Link do podcast'uKrypto Janusz


Jak zapewne wiecie interesuję się kryptowalutami. Na szczęście w Polsce także mamy osobę, która nagrywa podcasty o kryptowalutach w języku polskim. Ja szczególnie cenię sobię podcast Krypto Janusz. Krypto Janusz jest to podcast, który co tydzień w sobotę (z wyjątkami) wstawia wiadomości ze świata kryptowalutach. Opowiada on o nowych kryptowalutach, o tych, którymi warto się zainteresować oraz o wydarzeniach jakie będą miały, albo miały miejsce w świecie kryptowalut. Ponadto Krypto Januszowi nie brakuje też świetnego humoru. Całość jest podana słuchaczom w przystępnej formie.

Link do podcastuDwóch Typów Podcast

I na koniec pragnę wam przedstawić podcast, który słucham dla zabawy. Jeżeli jesteś poważnym Panem w garniturze, który nigdy się nie uśmiecha to możesz już wyjść z tego posta, a jeżeli nie jesteś taką osobą to pozostań. Dwóch Typów Podcast jest to podcast tworzony przez dwóch kumpli, którzy co tydzień spotykają się na piwku i obgadują tematy, o których akurat mają chęć rozmawiać. Jest to bardzo luźna rozmowa z której raczej nic nie wyniesiemy poza "bananem" na twarzy. W podcascie występuje antyhumor, którego część osób może nie rozumieć.

Link do podcastu

Film na dziś:


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!