🔥 7 Porad, które zmienią twoje życie! Dzięki nim osiągniesz sukces. 🔥

in polish •  4 months ago

blue1845901_960_720.jpg

Post powstaje w ramach "Projekt 365 dni"
Witajcie!
Dzisiaj opowiem wam o moich sprawdzonych sposobach na motywacje. Jak dobrze wiecie ja muszę mieć dużo motywacji, aby na bieżąco prowadzić Projekt 365 dni. Właśnie dlatego, że te sposoby są sprawdzone na mnie chciałbym je wam przekazać. Bądźcie zmotywowani.

Krótko o Projekcie 365 dni:


“Projekt 365 dni” jest projektem, który będzie realizowany na moich kontach. Przedsięwzięcie zakłada powstanie 365 postów, które będą ukazywały się codziennie na konkretnym koncie. Posty będą się ukazywały na kontach @mizej , @mizej-studio oraz @pl-pszczelarstwo. Projekt rozpoczyna się 1 stycznia, a kończy 31 grudnia 2019 roku. Treści będą oznaczane tagiem #365dni oraz będą reblogowane na specjalnie do tego stworzonym koncie @projekt365dni

🔥 Siedem porad, które zmienią twoje życie 🔥
✅1. Przypominaj sobie swoje cele


Jest to rzecz, która najbardziej motywuje mnie do pracy. Pamiętaj, aby na samym początku podjęcie jakiejś decyzji rozpisać sobie swoje cele. Gdy przyjdzie do Ciebie okres załamania, czy inne wątpliwości związane ze słusznością podjęcia jakiejś decyzji będziesz mógł szybko przypomnieć sobie to co jest twoim punktem docelowym.

✅ 2. Zrozum swoje błędy


Kolejna ważna rzecz bez której nie osiągniesz sukcesu. Nie odnajdziesz motywacji jeżeli do swojego zadania będziesz podchodził jak do zadania nie do wykonania. Nie odrażaj się jeżeli coś nie uda Ci się po raz pierwszy. Konstruktywnie podejdź do tego co zrobiłeś. Rozpisz sobie co zrobiłeś źle, a czego nie zrobiłeś, a powinieneś. Gdy będziesz miał już plan działania łatwiej będzie Ci rozwiązać dany problem. A co jeżeli wynikną z tego kolejne błędy, które popełnisz? Zrób to samo od nowa. Na nowo rozpisz sobie twoje błędy oraz to czego nie zrobiłeś. Za którymś razem musi wyjść.


Ja podobnie miałem tworząc Projekt 365 Dni. Już dwa moje posty, które napisałem, a nie opublikowałem zginęły w otchłani komputera. Co miałem zrobić? Popłakać się i porzucić cały projekt? Nie, napisałem je od nowa.


✅ 3. Zimny prysznic

Na pewno słyszałeś o jego świetnym działaniu. A ile razy z niego korzystałeś? Raz, dwa, a może nigdy? Musisz wyjść ze swojej strefy komfortu. Jeżeli nie masz czegoś co chcesz mieć to musisz robić coś nie tak. Czy to jest takie trudne? Schłodzenie ciała dobrze działa na nasz mózg. Pobudza go do działania, a wtedy do głowy przychodzą naprawdę niezwykłe pomysły.

✅ 4. Otaczaj się pracowitymi ludźmi

Wydaje to się takie proste. "Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one". Przysłowie to bardzo dobrze tłumaczy nam czwarty punkt. I chociaż nie jest to znaczenie jakie używamy przy użyciu tego porzekadła to możemy je dostosować i do tej porady.
Samo przebywanie w otoczeniu ludzi wykształconych, pracowitych, zawziętych wymusi na Tobie zmianę. Nie chcesz chyba poczuć się gorszy, co nie?


✅ 5. Odetnij się od narzekaczy


Tutaj sytuacja zupełnie odwrotna do poprzedniego punktu. Jest to także trochę trudniejsze do zrobienia niż nawiązanie nowych znajomości.
Odetnij się od osób, które psują Ci humor, które demotywują Cię do działania, które wmawiają Ci, że niczego nie osiągniesz. Nie ma większego sensu przebywanie z takimi osobami. Trudniejsza sytuacja jest wtedy, gdy takimi osobami są twoi krewni. Co wtedy zrobić? Wiem, odcięcie od rodziny może być trudne. Wcale nie każę Ci tego robić. Spróbuj jednak ograniczyć kontakt z nimi do minimum. To oni mogą wpływać na to, że w życiu nie osiągniesz sukcesu.


✅ 6. Czytaj i zapisuj sobie motywujące cytaty

Nie wiem jak wam, ale mi bardzo pomaga czytanie motywujących cytatów. Nic jednak nie pozostanie po tych cytatach jeżeli ich nie zapiszesz. Najlepiej gdy zrobisz to ręcznie gdyż twój mózg lepiej zapamięta dany cytat.
A gdzie szukać cytatów? Może to być kompletnie wszędzie. Wyłapuj takie cytaty z filmów, piosenek, gier. Pamiętaj jednak, żeby nie było to twoją wymówką "Cały dzień tylko oglądasz telewizję! Nie, ja się motywuję".
Jeżeli jednak wolisz szybkie i sprawdzone sposoby to polecam Tobie używanie tej strony


✅ 7. Czytaj biografię

Wcześniejsze sposoby nie pomagają? Przeczytaj książkę. Tak, to co dla niektórych jest stratą czasu dla Ciebie musi być czerpaniem motywacji. Nie ma wiele rzeczy, które motywują lepiej niż przeczytanie biografii osoby, która osiągnęła duży sukces.
Ja polecam przeczytanie biografii Elon'a Musk'a oraz Steve'a Jobs'a.


Film na dziś:


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Świetne rady, a co najważniejsze - naprawdę działają!

Narzekacze tylko wysysają energię, a to nigdy nie jest dobre...

·

To prawda, narzekacze wysysają energię, a to jest naprawdę denerwujące.

Ja szczególnie lubię stosować punkt czwarty, ale ostatnio nie mogę takich osób poszukać :)