Ukochoj się czyli wyzwanie na piknego ducha w piknym ciele :) Do dzieła po góralsku!

in polish •  last year  (edited)

Tak Kochani wiosna już wkrótce toteż czas na zrzucenie tych oponeczek, co Nas niby to miały grzać w zimie ;)
Trzeba zadbać o ciałko z pokazem trenerskim Qczaja! Od dzisiaj zaczęłam z cardio Qczaja! Jak chcesz to się dołącz i wyciskaj siudme poty. Bo warto :)

Wyzwanie jest proste robimy cardio jakie chcecie, może być killer Chody, Qczaj, jak zwał tak zwał ma być cardio codziennie przez 21 dni (prosze sobie nie ograniczać wyobraz'ni w tej dziedzinie ;)

Zacznij od #UKOCHOJSIE :)

trener.jpg

Cały trening jest w linku poniżej. Rozbroił mnie Pan górol na 100%...
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/35637264/pokaz-trenerski-qczaja

Jego tekst sprawiają, że tak to ja się dawno nie uśmiałam, a poza tym to w moich żyłach góralsko krew płynie i 'ukochojsie' od dzisiaj jest moim mottem przewodnim. Kochani niech Waszym też :)

Mam pomysł i polecam go podać dalej. Mianowicie kto już od dzisiaj bierze się poważnie za siebie? Ja juz zaczęłam od intensywnych spacerków ale to było dla mnie za mało dlatego zaczęłam od cardio dzisiaj. Jest moc! Ten krótki filmik to wygląda tak niewinnie. Ale jak go sobie powtórzysz 5 razy to jest killer i cardio jak się patrzy. Nikt nie ma nic do stracenia z wyjątkiem paru nie potrzebnych kilogramków. Dlatego takie straty to wręcz są wskazane.

Ja już poranny trening zaliczyłam, spacerek też. Do dzieła. Samo się nie zrobi. Życze sukcesów i wytrwałości.

Buziaki dla Wszystkich
od Gosi :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Qczaj czyli Daniel, fryzjer z Podhala, który wyjechał do USA i stał się trenerem fit. Facet zrobił mega robotę jeśli chodzi o jego ciało. Obecnie ma świetnie teksty mówiąc gwarą. Jednak nie zawsze tak było tutaj porównanie jego samego z przed kilku lat TUTAJ

Ale jak już wspomniałem facet zrobił kawał dobrej roboty i wygląda na to że zna sie na tym i warto zaufać jego treningom.

Osobiście uważam że ostatnio pokazał góralskie serducho wypowiedziami na temat Majewskiego i Deyn, któży żekomo znęcali się psychicznie nad małą siostrą Dayn. Wbrew większości środowiska fit które to broniło parę, Qczaj postanowił szczerze wypowiedzieć sie na temat ich poczynań można to zobaczyć TUTAJ dokładnie 4:15

Facet ma jaj i szacunek dla niego !

Man nie tylko jaja, ale jest prze śmieszny. Rozbraja swoim charakterem i tak ma być. Poszperam :)

Ja to moge go oglądać w celach estetycznych. Pomijam to co mówi, ale jak mówi...
Jest przepikny... Mózg idzie z dupy do głowy...