Sezon ogórkowy #15 - Plotki z Turynu i okolic ... (03.07.2018) - TEMAT DNIA ! Cristiano Ronaldo w Juventusie !

in polish •  6 months ago

Czy zobaczymy CR7 w koszulce w biało-czarne pasy ??

Dzisiejszego dnia stwierdzenie "C. Ronaldo w Juventusie", było chyba odmieniane przez wszystkie przypadki zarówno przez hiszpańską jak i włoską prasę. Ponoć ten pomysł nie jest wcale tak niedorzeczny jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka.

Sam klub z Madrytu byłby w stanie zaakceptować ofertę w granicach 100-120 mln €. Na taki wydatek na pewno stać Juventus. Większe schody zaczynają się, gdy zaczyna się mówić o wynagrodzeniu dla samego piłkarza. Ponoć "Stara Dama" miałaby zaproponować Portugalczykowi 4-letni kontrakt z wypłatą w wysokości ASTRONOMICZNYCH 30 mln € za każdy rok gry. Do tej pory, najwięcej zarabiającym zawodnikiem w drużynie z Turyn był Gonzalo Higuain, który inkasował "marne" 7,5 mln € za sezon.

Dochodzą słuchy, że większość wynagrodzenia dla zawodnika mieliby pokrywać sponsorzy (z koncernem FIATA na czele). Ponoć na transferze Cristiano Ronaldo do Juve bardzo zależy również Adidasowi. Marka odzieżowa chciałaby odbić piłkarza amerykańskiej firmie Nike, z którą ten jest związany od wielu lat.

Ronaldo-Juve.jpg

źródło zdjęcia: https://www.9sportpro.com

Nie od dzisiaj wiadomo, że Juventus ma wielkie "parcie" ma wygranie Ligi Mistrzów. Wielokrotnie mieli szanse na zdobycie tego pucharu, ale udało im się go podnieść jedynie 2 razy w historii klubu. Ostatni raz miało to miejsce w 1996 roku czyli aż 22 lata temu. Władze klubu w pozyskaniu C. Ronaldo najwidoczniej upatrują nadzieję na spełnienie swoich marzeń. Portugalczykowi udawało się wygrać najbardziej elitarne rozgrywki w Europie w barwach Realu aż czterokrotnie.

Nawet zakładu bukmacherskie zaczynają co raz bardziej wierzyć w przeprowadzkę CR7 do Juventusu. Jeszcze nie tak dawno gdy typowało się Bianconerich jako tych, którzy zapewnią sobie usługi zawodnika można było zarobić 100 zł za każdą 1 złotówkę postawioną na ten zakład. W chwili obecnej kursy spadły do okolic 4.50. Wychodzi więc na to, że bukmacherzy dają obecnie większe szanse "Starej Damie", niż poprzedniemu klubowi piłkarza - Manchesterowi United (kurs 7.50). Mniejsze stawki na tę chwilę przyznaje się jedynie temu, że C. Ronaldo zostanie w Realu na kolejny sezon (2.00) lub jego przejściu do PSG (3.00).

Corriere di Torino podaje, że C. Ronaldo jest bliski zakupu willi z trzema basenami nieopodal centrum Turynu, co tylko podsyca wszelkie plotki.

Ciekawostką jest fakt, że Cristiano Ronaldo był już kiedyś bardzo blisko przeprowadzki do Juventusu. Miało to miejsce za czasów rządów Luciano Moggiego w 2003 roku. Portugalczyk był już "dogadany" z klubem, ale losy tego transferu pokrzyżował Marcelo Salas, który nie zgodził się na opuszczenie Bianconerich. Cristiano ostatecznie tego lata przeniósł się do Manchesteru Utd. którego barwy reprezentował kolejne 6 lat i rozwinął się piłkarsko w tym czasie bardzo mocno.

15306244673711.jpg

źródło zdjęcia: http://www.marca.com

1. Ronaldo do Juventusu? Real gotowy na transfer

2. La Sexta: Ronaldo odchodzi z Realu Madryt

3. MARCA: Poważne negocjacje w sprawie Cristiano Ronaldo. Ważna deklaracja!

<<<<< UPVOTE >>>>>>>>>> FOLLOW <<<<<<<<<< UPVOTE >>>>>

Zachęcam również do przeczytania moich ostatnich postów.

Sezon ogórkowy #14 - Plotki z Turynu i okolic ... (02.07.2018)

Sezon ogórkowy #13 - Plotki z Turynu i okolic ... (27.06.2018)

Jeśli podoba Ci się to co przygotowałem i chciałbyś docenić moją pracę to zostaw Upvote ;)

<<<<< UPVOTE >>>>>>>>>> FOLLOW <<<<<<<<<< UPVOTE >>>>>

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!