You are viewing a single comment's thread from:

RE: Pierwsza Lepsza Pomoc - całkiem ważny artykuł i recenzja.

in #polish4 years ago

Jestem zaintrygowany! Nie słyszałem wcześniej o tym kanale, ale Twój opis mnie naprawdę zachęcił do zobaczenia tego. Myślę, że powinien mi się spodobać. Ale przekonany będę dopiero, gdy zobaczę pierwszy odcinek w całości. Tak czy inaczej, wielkie dzięki za polecenie!

Sort:  

i jak? widziałeś? jakieś opinie? mów śmiało!

Obejrzałem zwiastun serii i pierwszy odcinek. Póki co jeszcze jakoś mnie nie porwało, ale na pewno obejrzę kolejne epizody. To był naprawdę zryty i mocny filmik. Ale ja takie lubię :) Widać, że ekipa ma plan, odcinek był przemyślany i zrobiony z humorem i pomysłem. Potwierdzam to co pisałeś o poziomie aktorstwa, chłopaki naprawdę dają radę! Liczę, że się wszystko jeszcze fajniej rozkręci w kolejnych odcinkach :)

oo dokładnie!
aleś Ty to opisał!
baardzo frapujące!

dam mu szanse może na weeknd (ten ciągły brak czasu! :(
i jak mi sie spodoba to nie omieszkam im napisać, ze to z Twojego polecenia!
a co! :))

Super! jakby Wam przyszły do głowy jakies pytania w trakcie seansu,to walcie - przekażę je podczas uzupełniania wywiadu. Poczekam do 20:00 w niedzielę, ok? Pozdrawiam!

Koniecznie trzeba ich ściągnąć na steem. To by było coś, co by ruszyło Polski DTube w super kierunku.

już ich o to trułem, zresztą chyba i tak nie mają wyjścia - obecnośc samego drugiego odcinka na youtubie to trochę skandal w świetle tamtych przepisów.:D. Jak tylko urośnie im popularność to dopadnie ich cenzura i będą musieli się przeprowadzić

Mają skopany link na stronie do patronite. Pisałem do nich na FB ale coś nie hula. Mail jest niewłaściwy.

napisz wiadomość prywartną na fanpage'u Pierwszej Lepszej Pomocy - gość odpisuje często, chętnie i obszernie, do tego pewnie się ucieszy, jak zobaczy że są efekty recki.

Już się dogadaliśmy. Szykują się do wejścia na steemit, tylko oczywiście mają problem z założeniem konta (pewnie oczekiwanie). Szkoda,że nie dali wcześniej znać, to by się coś wspólnymi siłami zrobiło, żeby im pomóc. Będą super dla polskiego steemit i DTube :)

Super! Bardzo się cieszę, że się zaangażowałeś. ciekawe, czy te kontakty się jakoś rozwiną i czy wydadzą jakies fajoskie owoce

Coin Marketplace

STEEM 0.30
TRX 0.06
JST 0.041
BTC 36963.57
ETH 2400.91
USDT 1.00
SBD 3.99