[Daily#1]Początek przygody z kryptowalutami

in polish •  last year

Witam, moje początki z kryptowalutami miały miejsce w 2015 roku kiedy to szukałem różnych sposobów w internecie aby zarobić sobie parę groszy :) Przeszukując różne fora i poradniki o zarabianiu natrafiłem na pierwsze kraniki bitcoinowe. Będąc totalnym laikiem i nie znając zasady działania całego blockchainu wydawało mi się że krany to właśnie najlepszy sposób na zarobienie jakiejś gotówki. Po kilku tygodniach zbierania satoshi z kranów zebrałem kilkaset tysięcy satoshi i zacząłem obstawiać za nie zakłady sportowe. Opowiadając o tym wszystkim zainteresowałem kilku moich znajomych którzy wypłacali podobne kwoty do moich. Pamiętam, że wtedy krany płaciły najczęściej po 1k+ sat co teraz jest niemożliwe.   Jak wiadomo z zakładami sportowymi bywa różnie na początku szło mi bardzo dobrze i po miesiącu miałem jakoś 0.4BTC które straciłem po serii kilku przegranych kuponów :( Od tamtego momentu czar prysnął i przez jakiś czas totalnie nie śledziłem newsów ze świata krypto. Ostatnio z ciekawości znalazłem stare transakcje z moich portfeli i zauważyłem że zostały mi jakieś środki na kontach. Po odzyskaniu klucza prywatnego i klepania różnych kombinacji haseł przez 30 minut udało mi się zalogować na stary portfel i uzyskać jakieś 20$ i dodatkowo darmowe BTH.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Kurcze, szkoda, że nie zostało ci tych kilka BTC ;) Wiele osób pewnie pozapominało o swoich portfelach, tak jak ja np. o Dogecoinach :D

·

Trochę szkoda, ale nie przepuszczałem że w kolejnych latach może być takie boom na bitcoina.

faucety to były także moje początki, ja aczynałem w 2013 roku. Trochę BTC też straciłem w kasynach. Najlepszy biznesik zrobiłem na skracaniu url w coinurl. Jakie było moje zdziwienie, gdy program ten, o którym myślałem że jest scamem wypłacił mi w lipcu 0,01 BTC czyli 1 mln satoshi. Teraz na bazie hypu na krypto założyłem sobie konto na giełdzie wpłaciłem 50 PLN ale na razie nie handluję za wiele bo czekam na bum, które jednakowoż wcale nie chce nastąpić.