Lewitująca filiżanka z kawą dla mamy - Konkurs Kreatywny #4

in polish •  last year 

Co prawda w tym roku nie przygotowuję niczego własnoręcznego na Dzień Matki, ale mam idealną rzecz na czwartą edycją Konkursu Kreatywnego z zeszłego roku - a jest to lewitująca filiżanka z kawą.

Po prostu magia!

Żartuję, to oczywiście to nie jest żadna magia! :)

Kluczem jest tu odpowiednio wyważony ciężki element, który będzie w stanie utrzymać filiżankę w powietrzu bez przechylania całości. Ziarna kawy są jak najbardziej prawdziwe, dzięki czemu mają w sobie jeszcze trochę aromatu. Zapach dopełniają: suszony plaster limonki, laska cynamonu i gwiazdka anyżu. Całość została połączona klejem na gorąco. Reszta dodatków według własnego uznania.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Moja córka zobaczyła filiżankę i oszalała, chce ją zrobić dla dziadka na imieniny. Po wierzchu to wiem, co jej naszykować, pistolet do kleju umie obsługiwać, tylko ten element wyważający na razie dla mnie nieodgadniony. Czego mam w garażu szukać? Co się nada?

·

Musi to być jakiś element metalowy, który można wygiąć i który sam pod ciężarem filiżanki się nie wygnie. Przykładowo jakiś prosty łącznik ze sklepu budowlanego

który trzeba wygiąć na kształt _/¯. Można też użyć chociażby mocnego widelca. Najpierw jedną część przyklej w środku filiżanki i sprawdzaj, czy do spodka jest odpowiedni kąt. W razie czego pytaj, bo nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam. Aha, kawę kup najtańszą z możliwych, szkoda marnować takiej normalnej :)

·
·

O, dziękuję. Spróbuję z resztkami profili do regipsów albo ze starym widelcem.
Kaw ziarnistych w owadzim dyskoncie ostatnio dostatek. :)