Mapa jest najlepsza, a masło się roztrzasło

in polish •  10 months ago  (edited)

Pierwszy sezon Ligi Bloków już za nami. Niekwestionowanym zwycięzcą została Mapa, która niemal przez cały czas była liderem tabeli. Od kiedy zajęła pierwsze miejsce, prawie w ogóle nie widzieliśmy jej na innej pozycji.  Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować tak dobrej gry!

Dosyć niespodziewane rozstrzygnięcie dotyczy drugiego miejsca. Jeszcze na 4 godziny przed końcem wiceliderem był gracz Tomaszysko. Jednak w ostatniej chwili został wyprzedzony przez Marcina Tytana jednym punktem. Tak już pozostało do końca sezonu i to właśnie Marcin zostaje wicemistrzem. Mimo to wszystkie osoby, które zajęły miejsca na podium, zasługują na słowa uznania, bo znacznie odskoczyły reszcie graczy.

Rewelacją ostatniego tygodnia jest jakubp. Przez ten czas awansował z ósmego miejsca na czwarte, wypracowując sobie niemałą przewagę nad innymi. Za nim znaleźli się patrycjusz, Dompel, kaamciaa i Ali, którzy mają ponad 200 punktów na swoim koncie. 

Wydaje się, że gracze opisani wyżej są tymi, którzy w nowym sezonie mogą skutecznie powalczyć o zwycięstwo. Chociaż nie zapominamy, że od teraz wszystko rozpoczyna się od nowa. Każdy startuje z tego samego poziomu i w teorii ma takie same szanse. Również zwróćmy uwagę, że do 1 Ligi awansowali  aqata, rpierz, gaga oraz rgb. Jesteśmy ciekawi, jak pójdzie nowym graczom!

Mniej szczęścia mieli Martin, manfredi i tytułowe masło (właściwie masłojestsuper). Im przyszło spaść do niższej ligi. Ciekawe, czy w ogóle o tym wiedzą, gdyż nie grali za wiele. Jednak liczymy jeszcze na ich powrót.

Na koniec pokazujemy ostateczną tabelę po pierwszym sezonie. Z ciekawością czekamy na wyłonienie kolejnego mistrza Ligi już za dwa tygodnie. Również Ty możesz wziąć udział w Lidze, wystarczy telefon z Androidem. Pobierz grę tutaj i zacznij od drugiej ligi!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @inertiacompl! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 50 upvotes. Your next target is to reach 100 upvotes.

Click here to view your Board of Honor
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

Meet the Steemians Contest - Intermediate results

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!