Liga Bloków – nasza nowa gra

in polish •  10 months ago 

Łącz Bloki, graj mecze, wygraj Ligę! Takie hasło przedstawia naszą nową grę o nazwie Blocks League, którą wydaliśmy wczoraj. Rozgrywka polega na łączeniu ze sobą co najmniej 4 bloków poprzez umieszczanie ich na tablicy. Proste, prawda? Mimo to warto zapoznać się z wybranymi elementami gry, aby lepiej zrozumieć jej sens.

Zasady Ligi

Załóż konto i weź udział w Lidze! Graj mecze przeciwko innym graczom online, aby zdobywać punkty. One z kolei wpływają na Twoją pozycję w tabeli. Im wyżej jesteś sklasyfikowany, tym większe masz szanse na wygranie monet i uzyskania ewentualnego awansu na koniec sezonu.

Sezon trwa dwa tygodnie. Po upływie tego czasu tabele są resetowane. Najlepsi gracze mogą awansować o poziom wyżej, słabsi niestety spadają do niższych lig. Zwycięzca 1 ligi może uważać się za prawdziwego mistrza gry. Przynajmniej na dwa tygodnie :)

Sposoby zarabiania monet

Posiadasz różne możliwości zarabiania wirtualnych monet. Jedną z nich jest gra offline. Im więcej bloków połączysz na raz, tym więcej monet zarobisz. 

Drugim sposobem jest wykonywanie dziennych wyzwań. Każdego dnia czeka Cię inne zadanie. Oczywiście trudniejsze wyzwania przynoszą wyższe zyski.

Ostatnią możliwością jest zdobywanie osiągnięć. Warto się postarać, bo za niektóre możesz zgarnąć całkiem spore sumy. 

Na co możesz wydać  monety?

Sklep jest miejscem, w którym zakupisz inne zestawy bloków. Możesz również zmienić kolor tła. Na tę chwilę wybór może nie jest ogromny, ale z czasem do sklepu będą dodawane nowe przedmioty. Dlatego przemyśl, czy warto wydawać swoje pieniądze od razu.

Porównanie

Na koniec prezentujemy filmik, który porównuje Blocks League z naszą starszą grą. Mamy nadzieję, że zmiany są tutaj na lepsze :) A jeśli masz telefon z Androidem, pobierz Blocks League w sklepie Google ➡ https://goo.gl/U4XjYJ 

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @inertiacompl! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 50 upvotes. Your next target is to reach 100 upvotes.

Click here to view your Board of Honor
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

The Meet the Steemians Contest is over - Results are coming soon ...

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!