UWAGA! W Białymstoku Porwano matkę z trzyletnią córką.

in polish •  13 days ago

Proszę jeśli możecie kopiujcie tekst i wysyłajcie gdzie możecie

Do zdarzenia doszło w Białymstoku w pobliżu bloku przy ulicy Dziesięciny. Trzy letnia dziewczynka wraz z 25 letnią matką zostały wciągnięte do ciemnozielonego Citroena.
amelka2.png

Kobieta z córką były na spacerze, kiedy podjechał do nich ciemnozielony samochód marki Citroen. Z samochodu wyskoczyli dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy na siłę wciągnęli ich do samochodu. Jak podaje Marcin Gawryluk z Komendy Wojewódzkiej w Białym stoku, sprawcy odjechali w zachodnim kierunku.

O zdarzeniu powiadomili policję świadkowie. Funkcjonariusze prowadzą poszukiwania. Zarządzono blokady dróg i wykorzystano psy tropiące. Jak wiadomo na chwilę obecną znaleziono samochód porywaczy, który został porzucony przy ulicy Cedrowej. Policjanci prowadzą dochodzenie w którym próbują wyjaśnić powód porwania i czy czasem nie chodzi o konflikt rodzinny.

W tej chwili chodzi o znalezienie matki i dziecka, obojgu może grozić poważne niebezpieczeństwo Jeśli ktokolwiek z Państwa zobaczy dziewczynkę ze zdjęcia proszony jest o powiadomienie najbliższej jednostki policji lub pod numerem 112.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Witaj, jestem botem patrolującym #pl-artykuly.
Twój post nie spełnia podstawowej reguły #pl-artykuly dotyczącej długości wpisu.
Wyedytuj go dopisując więcej treści lub usuń tag - dziękujemy!

Więcej o regulaminie możesz przeczytać w podanym linku.