You are viewing a single comment's thread from:

RE: Polscy Steemianie przetrwali burzę

in #polishlast year (edited)

Przetrwaliśmy tylko dzięki wielorybom. Myślę, że przy średnim zarobku 0,2$ niewielu by wytrwało. Jeśli patrzeć po ilości Steem jakie otrzymuje się z postu, to okres 0,25$ do teraz jest jednym z lepszych okresów, kiedy można zwiększyć ilość Steem, bo z wzrostem kursu przyjdzie nowa fala użytkowników, zarobki pozostaną 1-3$, bo voting power nie jest z gumy, a ilość Steem diametralnie spadnie.

Sort:  

Ja wiem, czy dzięki wielorybom? Jesteś tu dla zarobku? Ja nie. Ok, tokeny pod postem cieszą, ale od zarabiania to mam pracę. Ja tu jestem ponieważ mogę wrzucać swoją mierną twórczość za darmo. Bez wykupywania serwerów i domen. I tu najlepszy prezent zrobił mi @nicniezgrublem ze swoim engrave a później dblog.pl. Jak chcę komuś coś pokazać to daje link do swojego dbloga. Traktowanie steem jako miejsca do zarobku może być frustrujące. Lepiej do tego podchodzić bez spiny. Na luzie. Jak do Wykop z tokenami, które można sobie wymienić na jakieś pierdoły w sieci steem, lub usługi na takich stronach jak https://www.steemtaskr.com/, https://www.steemgigs.org/ lub kupić grę w https://dgameland.com/ albo karty do Steemmonster, czy co tam sobie ktoś znajdzie

Pisałem ogólnikowo. Ja nie jestem tu dla tokenów, ale to miła motywacja. Często mogę zabrać pracę do domu,a tego nie robię i tu bez porównania, jeśli wychodzi o wynagrodzenie czasu.

Tylko spójrz po innych, niektóre posty są o tym samym i widać, że pisane na siłę, więc myślę, że jakby nie wieloryby to byłoby nas tu dużo mniej.

Wiesz ja mam mało czasu. Praca, rodzina, zajawka na Davinci Resolve, więc nie analizuję szczegółowo co tam się dzieje w społeczności. Jak mam chwilę to przeglądam feed, polish i kilka inny tagów, ale głównie zakładkę created i upvotuje (ręcznie) co mi się podoba. Widziałem, że ostatnio trending na polish zdominował swoim piórem @fervi ;).

Taaa ja jestem bardzo wdzięcznym wielorybom. Od 3 miesięcy nie zbliżyłem się do 0,5 $ od prawie pół roku nie osiągnąłem 1$. Jak ja dziękuję wielorybom. Najmocniejsze konto jakie na mnie głosuje to sp-group. Jakby nie grupa to moje zarobki wahały by się w granicach 0,1-0,2.

I ta nowa fala.... Zaleje nas masa nowych użytkowników... Nie odnajdziemy się tu w tym tłoku ;)

Nie jestem wielorybem, nawet gdybym był, to nie jestem miłośnikiem wędkarstwa. Zbuduj jakąś społeczność wokół tematu, to jakiś wieloryb da Ci kuratorkę nad tagiem.

A na mnie grupa sp-group nie głosuje, więc po co mam wzmacniać użytkowników, których tematyka mnie nie interesuje? Jak nie mam na co zagłosować, to wybiorę coś innego. Głosuje na osoby z twojej grupy, której tematyka mnie interesuje.

Przykro mi, że masz tu niszowy temat, ale ja za ciebie nie zbuduję społeczności wędkarskiej.
Skończył się ban mk dla sp-group, to może jakiś wolny kurator Cię doceni.

Dodano później: Załóż bloga na dblog.pl (portal w sieci Steem, to login i hasło już masz)i dodawaj treści przez niego. Zyskasz zewnętrznego bloga i głosy od @nicniezgrublem i @engrave. Myślę, że autor interfejsu zyska unikatową zawartość, a tobie dodatkowe kilkadziesiąt centów wpadnie.

Nie mam pretensji, że na mnie ludzie nie głosuja. Nie interesuje ich to nie głosują, ja nie głosuje jak zobaczę wykresy kryptowalut. To normalne i naturalne.

Ale jak ktoś pisze że przetrwałem tu bo wielorybyyyyy to pozwalam sobie się z tym nie zgodzić.

Twój pomysł na budowanie społeczności wokół tematu iście szatański. Najpierw zwołam tu kilkunastu wędkarzy. Zmuszę ich żeby zamiast wędkować pisali tu teksty. Na koniec ocenię ich głosem wartym 0,00$ Po pół roku mojego oceniania każdy z nich otrzyma 1$. Przerobią to na SP i nic nas nie powstrzyma. Wtedy sami będziemy wielorybami.

To wiesz co... jak będę chciał zarobić te 50 $ ( tyle jest warte moje konto po 3 kwartałach bytności tutaj. To sobie pójdę w sobotę do roboty kiedyś...

Rozumiem. Jest ryzyko, że skończy się tak jak napisałeś, ale blog z mojej porady, może Ci się tak czy siak przydać.

Myślę, że większość dorobiłaby lepiej w inny sposób.

Pozdrawiam

Z tym dblog może być niegłupie, pomyślę, dzięki

Coin Marketplace

STEEM 0.16
TRX 0.03
JST 0.040
BTC 10722.12
ETH 354.38
USDT 1.00
SBD 0.95