Steemowy Meetup w Rzeszowie coraz bliżej!steemCreated with Sketch.

in polish •  6 months ago  (edited)

Już w najbliższy piątek, 24 maja, rozpoczynamy szóste steemitowe spotkanie w rzeszowskim Królestwie Bez Kresu. Niestety będzie to ostatni meetup w dawnych koszarach na Piłsudskiego. Połączony bowiem jest z imprezą pożegnalną. Cóż, do końca maja musimy opuścić to miejsce. Wciąż zresztą szukamy nowego (w środę mamy spotkanie w magistracie - liczę na przełom).

Obecnie zadeklarowało się (lub wstępnie zadeklarowało przybycie) kilkanaście osób. Są to: @wadera, @michalx2008x, @marcon, @kaysh, @mciszczon, @pkocjan, @kubak, @cars-art oraz domyślnie ekipa podkarpacka, czyli @foggymeadow, @romualdd, @sindarin, @wawrzyniec, @steemres, @radomirgs (jeśli kogoś pominąłem, będę wdzięczny za info).

Spotkanie rozpocznie się w piątek, ale największej frekwencji spodziewamy się w sobotę (25 maja). Zarówno noc z piątku na sobotę, jak i z soboty na niedzielę, można spędzić w KBK. Niestety warunki noclegowe są spartańskie. W łazience jest prysznic. Do dyspozycji jest kuchnia.

Oczywiście poza Steemianami na imprezie będą również inni przyjaciele KBK. Jeszcze nie wiem czy uda się przygotować wystawę zdjęć, o której pisałem w poprzednim poście. Wiele zależy od tego, czy uda nam się wynegocjować lokal w środę. W tym momencie na piątkowy wieczór planowana jest projekcja filmu oraz śpiewanie. Możliwe, że zakończenie będzie - podobnie jak otwarcie w 2015 roku - dość spontaniczne.

Oczywiście na miejscu jest sporo gier planszowych i sporo miejsca, więc możliwości jest bardzo wiele i pomysły niekoniecznie muszą być realizowane liniowo (mogą odbywać się równolegle w różnych zakątkach Królestwa). Mam nadzieję, że w środę wieczorem będę mógł napisać więcej szczegółów. Tak czy owak warto przyjechać. Drugiej takiej okazji nie będzie, bo już raczej na Piłsudskiego 8-10 nie wrócimy.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

@mys, wpadamy?

Pewno :) Trzeba tylko ogarnąć coś do spania.

Podstawa to śpiwór. Od biedy można spać na dywanie :)

Będę również! :)

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRIAL" o łącznej mocy ~0.20$. Projekt wystartował 14.05.2019, lista osób z naszego triala oraz wszystkie podbite przez nas posty zostaną opublikowane we wtorkowym raporcie z działalności @sp-group w dniu 21.05.2019.

@michalx2008x

You got voted by @curationkiwi thanks to michalx2008x! This bot is managed by KiwiJuce3 and run by Rishi556, you can check both of them out there. To receive upvotes on your own posts, you need to join the Kiwi Co. Discord and go to the room named #CurationKiwi. Submit your post there using the command "!upvote (post link)" to receive upvotes on your post. CurationKiwi is currently supported by donations from users like you, so feel free to leave an upvote on our posts or comments to support us!

You have been upvoted by all four members of the @steemexplorers team. Steemexplorers is an initiative to help bring all Steemians information on various services and communities operating all on the STEEM blockchain in a centralized location to save you time and help you grow here on Steemit. It's free, it's easy, and there's a whole lot of information here that you can put to good use. Please come by our discord channel to learn more and feel free to ask as many questions as you'd like. We're here to help! Link to Discord: https://discord.gg/6QrMCFq

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @curationkiwi.

Pora się obudzić! Do zobaczenia w KBK!