[PL] Konkurs poetycki: DO WYGRANIA 10 SBD + 90% Z TEGO POSTA

in #polish5 years agoŹródło


Chciałbym nieco rozruszać tę naszą społeczność, więc jako, że udało mi się dorobić 100 postów na Steemit, to ogłaszam skromny konkurs poetycki.

Do wygrania dwie nagrody:

 1. Nagroda publiczności – najwięcej głosów z polskiej społeczności (tj. osób na liście opublikowanej bodaj przez @maszrum). Liczy się ilość głosów, nie wysokość zarobionych przez post pieniędzy, aczkolwiek, żeby nie było akcji, że ktoś będzie używał no-name’owych nieaktywnych kont – tylko głosy osób z utworzonym co najmniej jednym postem (przed opublikowaniem tego, rzecz jasna) są brane pod uwagę.
  Nagroda wynosi 5 SBD + 50% SBD z tego posta.

 2. Nagroda jury – najlepszy post według osób, które coś o poezji wiedzą i chcą oceniać, oczywiście z uzasadnieniem.
  Nagroda wynosi 5 SBD + 40% SBD z tego posta.

ZASADY:
 1. Nagrody nie wykluczają się (tzn. można zgarnąć obie).
 2. Nie ma obowiązku reesteemowania tego postu, ale jeśli to zrobisz to będzie mi miło.
 3. Jakby się ktoś martwił, że nie ma tej kasy w moim portfelu – spokojnie, jeśli będzie taka potrzeba to kupię na giełdzie i tyle (acz sądzę, że wystarczy z najbliższych wypłat).
 4. Prosiłbym o wiersze, a nie poematy, ze względu na ograniczony czas. Choć wątpię bym z tego powodu odrzucił kandydaturę.
 5. Zaczynamy od luźnych, prostych tematów (proszę się nie zrazić, jeśli komuś nie odpowiada dzisiejszy temat, gdyż jeśli się konkurs przyjmie to będą i być może ciekawsze tematy).
  Na początek: humor bądź satyra.
 6. Warunek konieczny do wzięcia udziału: zagłosowanie na post, który czytasz oraz ten wpis do dziewiątego lipca włącznie.
 7. Mam nadzieję, że o czymś nie zapomniałem. Nie znoszę zmieniać zasad w trakcie gry, ale wybaczcie mi jeśli jest coś ważnego, czego nie przewidziałem i będę musiał to zrobić.
 8. Oczywiście, wszystkie boty typu minnowssupport, boostery, whalepower, etc. się nie liczą.
 9. Otagujcie biorące udział wiersze w taki sposób: #polish #pl-poezja #pl-konkurspoetycki oraz wrzućcie link w komentarzu.
 10. Proszę się zgłaszać do najbliższej środy!
 11. Powodzenia.
Osoby, które chciałby oceniać i mogą jakoś wykazać, że się poezją zajmowały/zajmują bardzo chętnie poproszę o pomoc. Również dajcie znać w komentarzach.

Jeśli coś nie gra, jest nietransparentne lub się nie podoba, to proszę śmiało dać znać w komentarzach. Mam nadzieję, że znajdą się wśród nas ukryci poeci 😉
Sort:  

Nie powiedziałbym, że to nietransparentne skoro jest o tym jawna informacja, choć faktycznie może i brak uzasadnienia. Tak czy siak, nie chciałbym, żeby ktoś z tego powodu miał zrezygnować, także głos może być wymienny z komentarzem stwierdzającym co się w tamtym wierszu komuś nie podoba. W istocie, to dość słabe, jeśli ktoś miałby się czuć zmuszony do popierania czegoś, czego nie uznaje za słuszne.

Bedzie wtedy ok? Jak nie - daj znać - będziemy dalej kombinować ;)

Congratulations @haiyangdeperci! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of posts published

Click on any badge to view your own Board of Honor on SteemitBoard.
For more information about SteemitBoard, click here

If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

By upvoting this notification, you can help all Steemit users. Learn how here!

Nie lubie konkursów, gdzie autor konkursu na tym zarabia "kupując" głosy innych użytkowników, poprzez obietnicę, że część z tego wróci do nich :/

A ja szykuje zadanie dla naszych steemerow z nagroda 50$ ale nic wiecej nie zdradze!😊

Hej, dzięki za opinię. W sumie nie pomyślałem nawet o tym, że ktoś może to tak odebrać i mieć do tego zastrzeżenia. Uwierz mi, że nie było moją intencją na tym zarobić, po prostu myślę o tym bardziej w kategoriach serii, która miałaby coraz większe nagrody z czasem.
Rozumiem jednak Twój punkt widzenia. Nie chciałbym, żeby Cię to wykluczyło z przystępowania. Czy jakbym dał 100% to byłoby ok?

Coin Marketplace

STEEM 0.21
TRX 0.07
JST 0.028
BTC 19401.59
ETH 1098.99
USDT 1.00
SBD 2.89