Jak z 300 euro zrobić 5000?

in polish •  last year

Zapowiadają się piękne święta tego roku!!!

Dawno, dawno temu - gdy jeszcze było ciepło, a ptaszki ładnie śpiewały tłumaczyłem pewnym ludziom na pewnej grupie w Mesengerze dlaczego planuję zainwestować w Bitquence a potem wszystko włożyć w Dent Coin. W grupie było wtedy jakieś 70 osób. Nie sądzę, żeby choć jedna mnie wtedy posłuchała. W ICO Bitquence włożyłem jakieś 300e. Niestety psychologia tak działa, że gdy ROI osiągnęło 250% to sprzedałem Bitquece. Gdybym zaczekał to miałbym 2000%. Wystarczy spojrzeć na wykresy z sierpnia. Za tamte pieniądze - czyli jakieś 750e kupiłem Dent Coin zaraz po ich ICO po cenie 3 Ethsat. Ethereum było wtedy po 250e za sztukę.
dentchart.png
Dzisiaj rozwój Denta nabiera znacznej prędkości - 18 grudnia wchodzą na nową giełdę. Przed świętami mają zamiar wypuścić aplikację na iOS a do lutego na androida. W ten sposób z 300e mam w tym momencie ponad 5000.

Untitled.png
Główne pytanie brzmi: dlaczego akurat w te ICO postanowiłem zainwestować?

Otóż stwierdziłem, że chcą rozwiązać jakiś globalny problem. Problem, który dotyczy dużej grupy ludzi. ICO to zawsze ryzyko. Czasem problem, który chcą rozwiązać ludzie ich przerasta.

Mnie się udało. Mam nadzieję, że Wam też się uda!!!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!!!


Na dworze niech będzie biało a na giełdach zielono!!!
Pozdro!

smiley-face-thumbs-up-clipart-thumbs-up-clipart-65.jpg.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Gratulacje. Mikołaj na bogato w tym roku. :) Btw. Ja nie wkładam wszystkiego w jedno ICO - zbyt duże ryzyko, a od czasu do czasu to i nawet jakiś scam się trafi. ;)

·

Update: już jest 6-7 tyś;)

A myślałem żeby kupić tego coina. Po czasie się żałuje że się nie kupiło.

·

Powiem Ci szczerze, że moja wiara w DentCoin została wystawiona na ciężką próbę. Kupiłem go w sierpniu, albo we wrześniu. Już nie pamiętam, ale to było zaraz po ICO. I czekałem... czekałem... czekałem...
I jeszcze sobie poczekam. Podejrzewam, że za dwa dni cena może spaść. Ale ja się wstrzymam do końca lutego. Dopóki appka na androida nie zostanie wypuszczona. Jeśli Dent osiągnąłby cenę 0.1 centa to spłacam hipotekę :D

·
·

Stary graty. Odezwij sie bo dawno nie gadalismy :-)

·
·

To życzę ci tego. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale to chyba Holenderski projekt.

Gratulacje :)

·

Dziękuję! :D