ICO jako sposób na życie czy 2 - inwestycje na rok 2018

in polish •  2 years ago 

Witam Was wszystkich!

W projekt, który chciałbym wam dzisiaj przedstawić zainwestowałem w tym momencie 1 ETH, ale zaczynam się zastanawiać czy nie dołożyć jeszcze drugie tyle lub więcej.

Jest to projekt bardzo na czasie i stara się rozwiązać problem, który jest dla wielu osób bardzo uciążliwy. A rządy wielu krajów właśnie ten argument wysuwają najczęściej gdy zaczynają atakować kryptowaluty.

Chodzi o brak transparentności. O finansowanie terrorystów. O pranie brudnych pieniędzy.

W otwartych blockchainach możesz niby zobaczyć jaki adres wysłał co i do kogo, ale przyznajmy sobie szczerze - dla laików takich jak ja to są tylko ciągi cyferek.

334_ico-coinfirm_thb.jpg
Firma Coinfirm planuje rozwiązać ten problem poprzez ocenę adresów. Czyli jeśli ty Jan Kowalski wyślesz 1 BTC do Ahmeda w Iraku, który jest terrorystą lub ma podejrzenia nim bycia - to ty Janku też zostaniesz przypisany jako wspierający terroryzm.

Za pomocą tokenów AMLT dostaniemy dostęp do ich platformy, na której każdy będzie mógł sprawdzić czy pieniądze, które otrzymał pochodzą z legalnego źródła. Lub odwrotnie - czy pieniądze, które wysyła na jakiś adres, nie powiążą go z organizacjami terrorystycznymi lub mafijnymi.

Szary Kowalski ogólnie większość z tych problemów ma w dupie. Bo co go to obchodzi, że on gdzieś tam wysłał jak on przecież nie wiedział. To, że "ignorantia legis non exculpat" czyli nieznajomość prawa nie jest usprawiedliwieniem szary Kowalski też ma w dupie.

Ale pomyślcie teraz o tych wszystkich firmach, które wchodzą w technologię blockchain. O tych wszystkich startupach. I o ich założycielach. I o ich obawach. Strachu przed skarbówką, policją gospodarczą...

A przecież wystarczy zakupić parę tokenów AMLT i sprawdzić wspólnika, klienta, kontrahenta? Czyż to nie proste? I osobiście uważam, że taki będzie target firmy Coinfirm.

Podsumowanie:
Pomysł jest warty uwagi. Porusza problem o którym się dość często słyszy. Czy uda się im go rozwiązać to już inna sprawa, ale trzeba dać im trochę czasu. Zespół mają spory i do tego w dużej mierze Polski. Wystarczy przejżeć ich profile na linkedIn, żeby widzieć że znają się na rzeczy.

Jeśli uważasz tak jak ja, że warto zainwestować w firmę Coinfirm i jej tokeny AMLT to tutaj zostawiam mój link referencyjny

Link do ICO

ty nic nie stracisz klikając w niego, a ja dostanę motywację do poszukiwania następnych projektów (i 3% extra tokenów)

Tutaj zostawiam dla was przydatne linki z którymi proponuję wam się zapoznać przed podjęciem decyzji inwestycyjnej:
Przykładowy raport

Lightpaper

Whitepaper

Dane techniczne tokena i statystyki ICO

TokenMarket gdzie macie przydatne linki do telegramu, tweetera czy facebooka

Dziękuję za uwagę i przeczytanie tego artykułu do końca. Pamiętajcie również, że to jest tylko moja ocena i nie traktujcie tego jako porady inwestycyjnej. A inwestujcie tylko te pieniądze, na których stratę jesteście sobie w stanie pozwolić!

Pozdrawiam Was ciepło z deszczowej Holandii! PA!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Dodaj moze tag na cryptocurrency jeszcze. Ciekawy projekt.

Dzięki za radę;) ale technicznie rzecz biorąc to jeszcze nie jest cryptocurrency ;)

Up. Kiedy następny artykuł ?

Może uda mi się jutro napisać ale nie obiecuję

Dzięki za informacje! Przyjrzę się bliżej temu projektowi.

Trochę statystyk:
posta widziało 346 osób
W mój ref link kliknęło 116 osób
Jedna osoba mi zaufała - moja koleżanka - postanowiła zainwestować 0.25ETH