You are viewing a single comment's thread from:

RE: Polskie Listy Kuratorskie (PLK) - kuratorstwo kolejnego stopnia?

in #polish5 years ago

Mim zdaniem rośliny powinny być osobno (kwiaty, warzywa, owoce, drzewa, obserwacje itp ale i przepisy wegetariańskie, ogrody, ogródki, uprawy warzyw, sadownictwo, stylizacje ogrodów ...). Dużo tematów można zebrać pod jednym tagiem.
#pl-zwierzeta ładnie się rozkręca i też wiele tematów do niego pasuje.
Przyroda, jako pojęcie jest bardzo ogólne, to mógłby być tag nadrzędny... (tylko nie wiem czy potrzebny w tym momencie).

Sort:  

Myślę, że wszystkie potrawy, niezależnie od tego czy mięsne czy roślinne, powinny być w #pl-kuchnia. Jeśli będziemy się dalej rozdrabniać to powstaną pl-sałatki, pl-surówki, pl-inszechwasty. A fasolka po bretońsku gdzie? I mięso i warzywa.... Moim zdaniem nie rozdrabniajmy niepotrzebnie.

Tak, oczywiście masz rację :)
Nie chodziło mi o wyłączenie dań wegetariańskich z #pl-kuchnia, miałam na myśli że mogłyby być również pod tagiem roślinnym ewentualnie.
Absolutnie nie powinniśmy rozdrabniać, chodzi przecież o to, żeby taki działały, czyli miały jak najwięcej wpisów (dobrej jakości oczywiście).

Fajnie by było pomyśleć nad rozgałęzieniem #pl-kuchnia na mniejsze twory, przy czym kuchnię zostawić jako główną gałąź. Jest już osoba pisząca o chlebach (#pl-chleb), może dać też coś do deserów albo do ciast/ciastek? Na zasadzie #pl-desery i #pl-ciasto. Alternatywą może być np. #pl-pieczenie. Znacie lepiej ten tag, może macie inne propozycje?

#pl-chleb jak najbardziej (są wpisy od 3 osób jak dotąd), poza tym desery (słodycze) osobno i coś z napojami i trunkami trzeba pomyśleć. Póki co wpisów na #pl-kuchnia nie jest bardzo dużo, więc tyle chyba wystarczy na ten moment żeby za bardzo nie rozdrabniać.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.026
BTC 27613.95
ETH 1750.06
USDT 1.00
SBD 2.92