Skrill dołącza do drużyny kryptowalut!

in polish •  last year 

Popularny portfel elektroniczny umożliwia kupno, sprzedaż oraz przechowywanie Bitcoin(BTC), Ethereum(ETH), Bitcoin Cash(BCH), Litecoin (LTC) za pomocą jednej z 40 dostępnych w Skrill walut narodowych!

skrill.png

Wszystko co musimy zrobić, to wejść do sekcji "Exchange", wybrać interesujący nas "coin", następnie walutę tradycyjną, a potem...KLIK i GOTOWE! W czasach dużej popularności zakładów bukmacherskich i rozgrywek pokera online Skrill świadczył usługi właśnie w tych branżach (oczywiście z zachowaniem transparentności i uszanowaniem prawa lokalnego). Teraz nadszedł czas wirtualnych walut i technologii blockchain, a londyńska firma ponownie podąża za trendami w świecie finansów. Nie ma się co dziwić, bo jeśli Nike, Samsung czy Uber już to zrobiły, to dlaczego następną firmą nie miałby być Skrill?

P.S.: Warto nadmienić, iż by mieć konto w Skrill trzeba poddać się pełnej weryfikacji(dokumenty, rachunek bankowy, adres) co odrobinę kłóci się z ideą kryptowalut. Czego jednak ludzie nie poświęcą dla wygody...

btcusd.jpeg

Źródło: BitHub.pl

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!