Bitcoin Q&A Przyjęcie przełomowej technologii

in polish •  last month

Andreas Antonopoulos to wspaniały mówca Bitcoinowy - na jego wykłady przychodzą tysiące ludzi z różnych branż by go posłuchać, a także by czegoś się nauczyć i zadać własne pytania. Jego wykłady na temat kryptowalut są znane na całym świecie, głównie z powodu używania prostego języka i jasnych porównań, które mogą być zrozumiane nawet przez dzieci.

Jako, że podjąłem się tłumaczeń tylko tzw. Question and Answer czyli "Pytania i odpowiedzi" to dzisiaj trafi filmik Andreasa Antonopoluosa odpowiadający na pytanie "Jak zwiększyć adopcję Bitcoina?". Serdecznie zapraszam!

Rewolucyjna technologia nie zawsze ma łatwo na świecie, gdyż musi się upowszechnić. Nasze zrozumienie technologii, która pojawi się za 10 czy 20 lat nie istnieje. Wystarczy zauważyć jak ludzie postrzegali kiedyś komputery, pojazdy czy czas. Wystarczy obejrzeć np. Obcego by zobaczyć jak wyglądał "komputer matka", a jak wyglądają dzisiejsze komputery. Niebo, a ziemia!

Ale po tylu latach nawet osoby oglądające stare kino widzą, że poszło to w innym kierunku. I wiele wynalazków nas jeszcze zaskoczy, jak być może Bitcoin. Dzięki olbrzymiemu systemu skalowalności będziemy mogli w ułamkach sekund zrobić transakcje z kim chcemy, co może stworzyć nowe systemy rozliczeń finansowych (np. jeśli jest internet, to dokonywana jest niewielka płatność, a jak nie ma internetu to nie może jej dokonać, więc operator nie zarabia) ... lub wynajęcie usług na sekundy.

Więcej o tym możecie się dowiedzieć oglądając ten materiał:

Oczywiście włączcie napisy! :)

Zachęcam przy okazji tego materiału do składania dotacji:

Bitcoin:37X3wakVYG1L22g4c7fePzxfj4apxW8MkB
Lightning Network: https://tippin.me/@fervi36341408
Steem:@fervi

I zachęcam do subskrypcji naszego kanału Youtubowego Many More.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!