Czas przerwać ciszę - FateSick wraca do gry

in polish •  6 months ago

book-731199_1920.jpg

Blisko dwa miesiące ciszy z mojej strony. Brak postów, brak komentarzy. Tylko od czasu do czasu czytałem i głosowałem na jakiś materiał.

Czas z tym skończyć.


golden-2227661_1920.jpg

Dwa miesiące ciszy

Nie jestem jakoś zbytnio znaną personą w polskim społeczeństwie Steemit. Ot, garść osób mnie zna, kojarzy lub czytała moje wypociny. Dla reszty nie istnieję. Dlatego nie miałem większych problemów, by zniknąć na jakiś czas. Jednakże uważam, że skoro zamierzam wrócić, to jakieś słowa wytłumaczenia się należą.

Głównym powodem mojej nieobecności było samo życie oraz praca.

Jak niektórzy wiedzą, moja firma pracuje nad autorskim silnikiem, który do końca następnego roku chcemy już zaprezentować światu. Czy będzie to jakiś przełom w świecie gier? Miejmy nadzieję. Dodatkowo zbliża się moment uwięzienia mnie przez drugą połówkę - ślub.

W ten sposób straciłem prawie cały wolny czas, który wcześniej przeznaczałem na tworzenie Premier Tygodnia i różnych artykułów.

locker-820088_1920.jpg

Wcześniejsze projekty

Skoro już wspomniałem o moich dawnych tworach, czas ustalić, co z nimi będzie.

Premiery Tygodnia - mój największy projekt na Steemit (do tej pory) zostaje porzucony całkowicie. Stwierdziłem, że za mało tam twórczości własnej, a za dużo kopiowania opisów, linków i innych danych.

Kompendium Wiedzy - w planach było stworzenie jeszcze kilku artykułów wprowadzających do platform związanych z łańcuchem Steem (SteemD, DLive, DTube). Projekt zostaje porzucony, ponieważ jest już wiele mniej lub bardziej dokładnych artykułów na ten temat.

RetroRecenzja - mimo że wyszedł tylko jeden artykuł z tej serii, miałem przygotowane materiały do siedmiu następnych części. Możliwe, że kiedyś do tego wrócę, ale na daną chwilę projekt zostaje porzucony.

desk-1869579_1920.jpg

Nowa zawartość

Co w takim razie będę umieszczał na swojej Steemitowej ścianie?

Głównie artykuły na temat fantastyki, także takie o pisaniu własnych tekstów, a po czasie również autorskie opowiadania. Brzmi znajomo, prawda?

Mogliście przeczytać coś podobnego u @KapitanPolak, z którym rozpoczynamy nowy projekt na Steemit (i nie tylko!). Więcej informacji na temat samego projektu i naszej współpracy znajdziecie w osobnym poście, który zostanie niedługo opublikowany prawdopodobnie na koncie @KapitanPolak (ew. na moim, zależy kto będzie mniej leniwy).


Nie przedłużam już tego wpisu, żeby was zbytnio nie męczyć. A dla tych, którym nie chciało się czytać całości, mały skrót: FateSick wraca do gry!


Zdjęcia: pixabay.com

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @fatesick! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of posts published

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard - Witness Update
SteemFest³ - SteemitBoard support the Travel Reimbursement Fund.

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Czesc. Ciewawe tresci z dziedziny gamingu

O fantastyka i pisanie własnych tekstów, lecę zaparzyć herbatę. Mam nadzieję, że nie przegapię ;)

Fantastyka, uwielbiam. Nie mogę się doczekać twoich 'wypocin' :)