Zawieszenie działalności Codziennika

in polish •  8 months ago 

piZap_1541947064280.jpg

Witajcie kochani!

Dzisiaj mam dla Was smutną wiadomość, otóż jak sami mogliście zauważyć w tym tygodniu nie pojawiło się ani jedno wydanie Codziennika.

Ale jak? Dlaczego?

Miałem bardzo zalatany tydzień, wydanie wtorkowe praktycznie miałem gotowe, wystarczyło parę minut na edycję i można było wrzucać. Niestety nie udało się, zabrakło mi tych kilku wolnych minut na spokojne napisanie i wrzucenie postu. Kolejne dni również nie były udane. Bardzo krótko spałem, przez co odsypailem później w dzień i tak codziennie. Po prostu nie mam siły (póki co) przeglądać posty i umieszczać je w wydaniach Codziennika.

Co dalej?

Nie przeglądam obecnie #polish i skupiam się jedynie (kiedy mam chwilę) na postach użytkowników, których obserwuję i oddaję swoje głosy.

Codziennik narazie zostaje zawieszony na pewien czas. Muszę na nowo naładować baterie, a również chciałbym dokończyć moje artykuły (jeden zacząłem pisać w październiku), które są na ukończeniu lub siedzą poukładane w moje głowie i wystarczy je przelać na "papier".

Również w najbliższym czasie chciałbym podsumować dotychczasową działalność Codziennika, bo sam jestem ciekaw jak przez 8 tygodni wyszło wspieranie Waszych dobrych treści.

Póki co chiałbym trochę przeorganizować moje SP i część Steemów zostawić sobie w gotówce (stąd Power down).

Kiedyś to było...

Założeniem Codziennika na początku istnienia było wspieranie nowych użytkowników Steem. Myślę, że po części to się udało. Wielu nowych Steemian zostało rozpromowanych, szczególnie tych z listopada, niektórzy mieli nawet okazję wygrać w głosowaniach parę dodatkowych Steemów, z czego jestem bardzo zadowolony.

W późniejszym okresie liczba ciekawych osób dołączających do platformy zmalała, przez co w Codzienniku zaczęły pojawiać się te same osoby. Stwierdziłem, że jest to nie fair i wieje nudą, dlatego postanowiłem wspierać również tych bardziej doświadczonych Steemian.

Również w naszej społeczności zdarzają się plagiaty i takie treści również trafiły do Codziennika i jeszcze dostawały wsparcie. Na szczęście plagiaty zostały wykryte i odpowiednio sflagowane, niestety takie sytuacje występują coraz częściej i nie da się wszystkich wyłapać. Poza tym czytając posty na Steem, mam nadzieję, że są oryginalne.

Wydania tematyczne Codziennika wydają się w porządku. Podróż po tagach jest ciekawsza, gdyż można wspierać posty, które mają już kilka dni. Tutaj nawiązuję do @herbacianymag, który dał taki pomysł, gdy Wizjer @sp-group zaczął ponownie funkcjonować. @herbacianymag - myślałem, myślałem i wymyśliłem 😉

Teraz brakuje energii do działania, ale wrócę z mam nadzieję jeszcze większą mocą do działania.

Dziekuję wszystkim za wsparcie, miłe słowa w komentarzach, podpowiedzi i uwagi. Ile będzie trwała przerwa? Tego nie wiem, ale na pewno wrócę by wspierać polskie treści!

Trzymajcie się ciepło i pozdrawiam!
@baro89

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

To może teraz niecodziennik?

W sensie, że co 😁

Posted using Partiko Android

Pewnie, że niecodziennie. Czyli co 2 dni albo co 17 :P

🏆 Hi @codziennik! You have received 0.3 STEEM reward for this post from the following subscribers: @cardboard
Subscribe and increase the reward for @codziennik :) | For investors.

który dał taki pomysł, gdy Wizjer sp-group zaczął ponownie funkcjonować. herbacianymag - myślałem, myślałem i wymyśliłem 😉

Codziennik bronił się jakością i liczę, że szybko naładujesz baterie :)

Baterie się ładują, ile to zajmie zobaczymy 😉 w każdym razie WordPressa nie usuwaj (jeśli Ci nie przeszkadza), jeszcze się przyda 😉

Posted using Partiko Android

Ja się nie dziwię, że codzienne wyszukiwanie treści do Codziennika mogło stać się w pewnym momencie przytłaczające :) Czy by to zajmowało tylko 10 minut czy godzinę to sam fakt, że trzeba robić to codziennie może być uciążliwy w momentach kiedy mamy mniej czasu, jakieś sprawy zwalą się na głowę czy choćby zachorujemy. Taki urlop czy tam L4 od Codziennika pewnie dobrze zrobi, przy okazji będzie czas przemyśleć co można zrobić inaczej, co wypaliło, co nie. Szczerze powiedziawszy to obstawiam, że dość szybko wrócisz. Z nowymi pomysłami i naładowanymi bateriami ;-)

Myślę, że jak wrócę to pewnie forma się trochę zmieni. Nie zajmowało to 10 minut, czasem siedziałem długo, żeby dobrze wszystko wyszło. Ostatnio zabrakło czasu głównie przez pracę i sprawy rodzinne, ale bez obaw. Codziennik wróci 😉

Z drugiej strony wbrew pozorom jest mało treści, jedne się nadają, drugie nie, wolałbym mieć też większy wybór w postach.

Posted using Partiko Android