Fake & News Codziennika #4

in polish •  2 months ago

piZap_1554108258145.jpg

Oto nowy numer Codziennika, waszego głównego źródła informacji. Tutaj znajdziecie najważniejsze wydarzenia na #polish a także poznacie sekrety, o których większość z nas i was nie miała bladego pojęcia.

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najnowszymi informacjami Codziennika.
W dzisiejszym numerze:

  • Nowość na Steemit Beta - wyodrębniony portfel z portfela!

  • @grecki-bazar-ewy znajduje kolejne tajemnicze przedmioty w swojej kuchni.

  • @nieidealna.mama - "Fervi jednak nie jest moim bratem..."


Nowość na Steemit Beta - wyodrębniony portfel z portfela. Poznaliśmy kolejne aktualizacje!

piZap_1554280979780.jpg

Wczoraj, każda osoba korzystająca ze Steemit, chcąca zebrać swoje nagrody lub zrobić przelew doznała szoku, bowiem oczom ukazał się Steemit Wallet Beta. Dziennikarze Codziennika poznali kolejne aktualizacje, które tylko u nas zostają właśnie ujawnione.

Steemit Beta to marka, która reprezentuje całą sieć Steem. Drugi człon nazwy (Beta) jest już oficjalnie wpisany do urzędu patentowego na wyłączność korzystania jedynie przez Steemit Beta. Ta nazwa funkcjonuje od samego istnienia sieci Steem, dlatego jeśli planujecie swój projekt, nigdy nie dodawajacie słowa Beta, bo pan Ned może się do was zgłosić po zarobione Steemy.

Steemit Wallet Beta to nowy portfel każdego Steemianina. Portfel ten został wyodrębiony z portfela już istniejącego, aby jeszcze bardziej utrudnić korzystanie ze Steemit. Trzeba pamiętać o tym, że do każdego logowania jest potrzebny osobny klucz, dlatego wszystkie musicie mieć zawsze przy sobie. Nigdy nie wiadomo czy będziecie potrzebować Mastera, Posting keya lub klucza aktywnego.

Kolejne aktualizacje Steemit Wallet Beta:

  • zmiana hasła (posting key) co trzeci dzień, a jeżeli będzie wypadał Weekend, wtedy zmiana będzie odbywać się zarówno w soboty jak i niedziele,

  • trwają prace nad aplikacją na systemy Android, logowanie do Steemit Wallet Beta App ma polegać na szczytywaniu siatkówki oka, sprawdzaniu 5 odcisków palców oraz oczywiście wpisaniu ręcznie hasła, ponieważ kopiowanie i wklejanie hasła uważa się za autoplagiat. Takie zabezpieczenia mają nie dopuścić więcej do kradzieży kont jak i plagiatów na Steemit Beta.

Jak widać, Steemit Beta to przyszłość i wątpliwe jest, aby jakikolwiek interfejs mógł kiedykolwiek dorównać Steemit Beta. Kiedy owe aktualizacje wejdą w życie, to tylko sam Ned wie, jednak na pewno poinformujemy o nich w Codzienniku.


@grecki-bazar-ewy znajduje kolejne tajemnicze przedmioty w swojej kuchni. Pomóżmy Ewie rozwiązać zagadki!

piZap_1554281262479.jpg

Nie od dziś wiadomo, że Pani Ewa ma największą kuchnię ze wszystkich Steemian, a przepisy, które każdy wrzuca ma w jednym palcu. Jednak jedyny problem Pani Ewy to - tajemnicze przedmioty w kuchni.

Pani Ewa (dla znajomych Ewa) od zawsze interesowała się różnymi przedmiotami, które mogłyby się przydać w kuchni. Dlatego często na swoim greckim bazarze kupowała przeróżne rzeczy, lecz często sama nie wiedziała do czego one służą. Przez wiele lat nazbierało się ich tak dużo, że przyszła pora na ich poukładanie i odpowiedzieć na nurtujące pytania: Co to i po co?

Obecnie Ewa przygotowuje konkursy, gdzie społeczność musi odgadnąć co to za przedmioty, a przy okazji w kuchni robi dalej porządki. Podobno jeszcze wiele zagadek czeka polskich Steemian.

Koniecznie pomóżmy Ewie rozwikłać te zagadki!


@nieidealna.mama - "Fervi nie jest moim bratem"

Wczoraj dotarła do naszej redakcji szokująca informacja - Fervi nie jest bratem Nieidealnej. Jak się okazuje, sprawa była trudna do rozwiązania, a do tego bardzo tajemnicza.

4i88GgaV8qiFU89taP2MgKXzwntUGAvkoQiKU7VxyD37q92qzbj7go983zHHXvHT2Mq9nzhd3S5sHJDgPuG8HrabeMq6LqAdXyuXjrisX3GbPQMWbm7M2Vuaht.png
Fervi z siostrami

@nieidealna.mama poinformowała społeczność na swoim profilu, że jednak nie jest siostrą Ferviego. Naród wstrzymał oddech, znaczęły się pytania o to kto jest w takim razie na zdjęciu i gdzie obecnie jest Sandra? W ogóle kto to jest Sandra?

Dziennikarze Codziennika nie spali dwie noce, żeby rozwiązać zagadkę. Odwiedzili Wrocław, Katowice, Warszawę, Szczecin i Berlin, ale udało się. Właśnie teraz podzielimy się z Wami tymi szokujacymi informacjami.

Okazuje się, że Nieidealna pochodzi całkiem z innej rodziny niż Fervi. Mają osobne matki i innych ojców. Nieidealna pochodzi z górnej części Polski, a Fervi z dolnej. Wszystko na to wskazuje, że cała informacja odnośnie rodzeństwa była żartem Prima Aprillisowym, który pojawił się 1 Kwietnia, zatem kończymy to śledztwo i wcześnie nad ranem (opadnięci z sił) zamykamy to wydanie...

A Sandra jest siostrą Ferviego... Albo nie jest... W sumie nie wiemy dalej...


To wszystkie informacje jakie przygotowaliśmy w tym numerze Codziennika. Oczekujcie kolejnego numeru, który pojawi się już niebawem.


Powyższy post nie ma na celu obrażenia kogokolwiek, a służy jedynie do skomentowania w humorystyczny sposób (z przymrużeniem oka), obecnych sytuacji na polskim Steemie.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

co za odcinek! polecam się w kolejnych konsultacjach futurologicznych, jeśli zajdzie potrzeba.

·

Ok, dzięki! Będę miał to na uwadze 😉

Posted using Partiko Android

Tylko coś testuję :) !tipuvote 0.3