Ankiety - Fajny sposób na dodatkowy grosz! Zarabiaj bez wysiłku na wykonywaniu ankiet

in polish •  last year

ankiety

Witaj, dziś chciałbym Ci przedstawić ciekawy sposób na zarobienie dodatkowego grosza przez wykonywanie płatnych ankiet.

Jak zarabiać
Jest wiele serwisów internetowych, które oferują skromne wynagrodzenia za poszczególne ankiety, zazwyczaj jest to 2 - 6zł za ankietę. Jest to fajny sposób ponieważ, przy posiadaniu konta w np. 5 panelach możesz wyciągać ok. 100-200zł/mc (możliwe, że więcej zależnie od ilości ankiet). Nie jest to oczywiście majątek, lecz poświęcamy zaledwie... 30min, dziennie? Teraz podam Ci kilka najlepszych paneli, na których można najwięcej zarobić.

Najlepsze panele z ankietami

Studentswatch - https://goo.gl/uW4aRW
Serwis działa już na prawdę długo, jest sprawdzony posiada największą ilość ankiet, jeśli chodzi o polskie panele.
Ankiety są od 1 - 10 SP (students points), jeden SP = 0,5zł. Ankiety wykonuje się łatwo, zazwyczaj są krótkie, wielokrotnie kilka na dzień.
Wypłaty od 100SP = 50zł na przelew lub Paypal. Za rejestracje z naszego linku dostajemy 2zł (jeśli użytkownik podda wiek powyżej 40 lat lub mieszka na wsi)

Opinie - https://goo.gl/pocZwn
Opinie także działa długo, także nadal wypłaca. Ankiet mniej niż studentswatch ich wartości podobne. Wypłaty od 10k pkt(50zł) przelew lub Paypal. Serwis posiada program partnerski, za rejestracje z reflinku dostajemy 20% od każdej następnej ankiety poleconego (on nic nie traci, ma 100%).

Clixsense - https://csl.ink/3BnX
Clixsense, to zdecydowanie najlepszy panel z ankietami. Nie jest Polski, płaci w dolarach a akcje mamy prawie codziennie. Trzeba najpierw wypełnić swój 'Surveys profile", a samych ankiet musimy się nauczyć wykonywać. Wiele może wam z początku nie wejść, nie zniechęcajcie się jednak bo na tym serwisie można zarobić nawet, 50$/mc. Wypłaty na Skrill, Payoneer, Tango Card, Payza wszystko od 10$ (można nazbierać w kilka dni). Polecam założyć sobie Payze (bezpłatny portfel) i transferować z payzy na konto bankowe.

Greenpanthera - https://goo.gl/VeeBA6
Też zagraniczny serwis, jest polskie tłumaczenie strony. Duże zarobki, dużo ankiet na start po wpisaniu wymaganych danych dostajemy 5$, wypłaty na Paypal.

No więc
Jak widać, jest dużo stron tego typu, nie ma sensu bym wszystkie wypisywał. Korzystając z tych 4 paneli, spokojnie zarobisz te 100zł/mc, polecam każdemu. Poświęcasz mało czasu a zyskujesz dość sporo :). Powodzenia

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!