Pomagam dla trzmiela aby odzyskał siły i mógł dalej zapylać kwiaty. To proste zobacz jak

in polish •  last year

Dzień dobry ewentualnie i dobry wieczór! Mamy teraz za oknami piękną pogodę, wszystko się zieleni drzewa owocowe są pełne pięknych kwiatów. Prawda ,ze jest przyjemnie? Ale nie wiem czy wiesz ,że to wszystko to zasługa dzięki ogromnej pracy owadów. Mam na myśli byczące maszyny "rozpłodowe" czyli pszczoły i trzmiele.

Niestety populacja tych owadów ciągle spada głównie przez rozpylane pestycydy , które porażają układ nerwowy w wyniku czego takie zwierzątko ginie w ogromnych męczarniach. Ginie jednak po cichu, jest mały i niewidoczny i w zasadzie nic nie znaczący. No właśnie czy aby na pewno nic nie znaczący?

Okazuje się ,że czasami my jako ludzie możemy pomóc i to w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko odrobina wody i cukru. Nie wierzysz jak można napoić pszczołę lub trzmiela? No to mam dla Ciebie dziś bardzo fajne wideo,które pokazuje jak to zrobić. Wystarczy tylko niewielka odrobina chęci.

Jakość video może nie jest to 4k ale myślę ,ze da się bezproblemowo zobaczyć to co jest najważniejsze czyli owada i jego potrzeby. Niesamowitym doświadczeniem było dlamnie to jak spożywał podane mu lekarstwo. To było niesamowite uczucie kiedy odleciał. Czasami się zastanawiam jak dużo drzew zapylił. Zapraszam do komentowania krytykowania dodawania ciekawostek.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ciekawy wpis, a bota zignoruj - to dosyć bezmyślny automat, a słowo "regulamin" pasuje do blockchaina jak przysłowiowa pięść do nosa 😛

·

a dziękóweczka. trochę mu poprawiłem ale nikt nie votuje :| to to bardzo miło ,ze się podoba i dałeś "plusika"

·
·

No cóż, początki bywają trudne - ale skoro trzmiel rozwinął skrzydła to Tobie też się może udać 🙂

Faktem jednak jest, że jak chcesz zaistnieć na jakimś tagu to warto dostosować się do aktualnych oczekiwań, więc następnym razem skrobnij nieco dłuższy tekst, popracuj nad nim trochę, a szansa na większy odzew wzrośnie.

·
·
·

hehehe bardzo fajne porównanie z tymi skrzydełkami owada. Powiem ci cieszyłem się jak cholera ze jednak poleciał

·

CO MÓWIŁEŚ O BOCIE? :O

·
·

Powiedziałem, że to bezmyślny automat 😛

Witaj, jestem botem patrolującym #pl-artykuly.
Twój post nie spełnia podstawowej reguły #pl-artykuly dotyczącej długości wpisu.
Wyedytuj go dopisując więcej treści lub usuń tag - dziękujemy!

Więcej o regulaminie możesz przeczytać w podanym linku.