Pocztówka z Teneryfy, czyli jak złapałem zachód słońca

in polish •  6 months ago
Może ktoś stwierdzić, że odgrzewam starego kotleta, jednak mam się czym pochwalić i za co podziękować.

Mianowicie otrzymałem kartkę pocztową od @tomii z samej Teneryfy😉

Ale od początku...

Tomii zorganizował konkurs fotograficzny pod tytułem Złap zachód słońca, gdzie trzeba było (na początku serii) wrzucić własne, autorskie zdjęcie w komentarzu i dodać datę wykonania zdjęcia oraz miejsce.

W pierwszym tygodniu udział wzięła tylko jedna osoba... Wtedy właśnie, przy ogłoszeniu wyników pierwszego tygodnia, zobaczyłem informacje o konkursie. Stwierdziłem, że wezmę udział w drugim. Co prawda nadzwyczajnym fotografem nie jestem, ale zacząłem szperać w moich albumach i znalazłem - zdjęcie zachodu słońca z Rewala. Pomyślałem, że wrzucę, resteemuję post Tomiego i spróbuję szczęścia.


Moje zdjęcie idealne nie było (co widać na załączonym obrazku), jednak wystarczyło, by wygrać drugi tydzień konkursu i otrzymać nagrodę, dodatkowo moje zdjecie wzięło udział w finale wszystkich serii konkursu na zdjęcie całej edycji.

Najlepiej podsumował moją fotkę w finale @veggie-sloth:

Mamy również naturalny pejzaż od @baro89, z nieco krzywym horyzontem, ale swojskim widokiem Bałtyku.

"Nieco krzywy horyzont" rozbawił mnie do łez🤣. Ale taka jest prawda, fotograf ze mnie żaden. Jednak sam konkurs traktowałem jako zabawę i zauważyłem, że rozwijał się on z tygodnia na tydzień coraz bardziej. Można było zauważyć dobre ręce profesjonalistów, którzy kochają fotografować i mają do tego talent, a sam @tomii okazał się bardzo dobrym organizatorem konkursu i świetnie poradził sobie również z rosnącym zainteresowaniem konkursem, dzięki czemu w między czasie ewoluował regulamin, moim zdaniem, na lepsze.

W finale odbyło się również losowanie na pocztówkę od @tomii'ego wysyłaną z Teneryfy. Ucieszyłem się bardzo, jak okazało się, że to właśnie ja ją otrzymam.

Napisałem adres na czacie i po 9 dniach kartka pocztowa trafiła do mojej skrzynki.


Jeszcze raz dziękuję @tomii za pocztówkę oraz miłe słowa. Będzie mi przypominała konkurs o zachodzie słońca oraz to, że na Steemicie można spotkać naprawdę fajne i wartościowe osoby. Dla takich chwil warto angażować się w zabawę na Steemit.


Z niecierpliwością czekam na kolejny konkurs i serdecznie Ciebie pozdrawiam z deszczowych i chłodnych już Niemiec

Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się odwiedzić tak piękne miejsce jakim jest Teneryfa. Zdjęcia na pocztówce są wspaniałe, aż chce się tam być tu i teraz... Zazdroszczę widoków 😉


PS.: Zastanawialiśmy się czy kartka dojdzie do mnie po nicku, ale jak widać - doszła, więc poczta nie ma z tym problemów 😉

Posted using Partiko Android

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hej cieszę się bardzo, że mogłem sprawić kartką tyle radości. Tak jak napisałeś wyżej, teraz pora to już pomyśleć o przylocie na Teneryfę. Też z niecierpliwością czekałem na wiadomość czy kartka dotrze do adresata;-), ale już wiemy, że tak. Do następnego konkursu;-) Pozdrawiam

@baro89 jeszcze raz gratulacje. Pocztówka super sprawa, sam bym chciał mieć taką pamiątkę. A jeśli chodzi o zdjęcia to każdy fotograf czy ten amator jak my czy ten zawodowiec musi słuchać innych ludzi, rad a nawet gorzkiej krytyki aby w przyszłości nie popełniać pewnych błędów które zaważają nad estetyką fotografii. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje.

·

Dziękuję bardzo i gratuluję Tobie dobrego kunsztu jeśli chodzi o robienie zdjęć😉
Konstruktywna krytyka jest potrzebna, aby nie popełniać błędów w przyszłości. Lubię słuchać bardziej doświadczonych ludzi, szczególnie gdy mają rację 😉

Posted using Partiko Android

Fajna zabawa byla! Az mi teskno za wami!

·

Jeszcze będzie okazja😉
Pozdrawiam!

Posted using Partiko Android

·
·

Super! Bedzie zabawa!! inaczej... "Bedzie sie dzialo", znasz to?

·

@martaedyta jeszcze trochę i znów będą wakacje i konkurs wróci;-) II edycja "Złap zachód słońca" czeka.

·
·

@tomii!!!!! Bedziemy sie bawic! Pozdrawiam!

·
·
·

Coś czuję, że przy następnym konkursie rywalizacja będzie jeszcze bardziej zacięta na najwyższym poziomie 😉

·
·
·
·

Będzie super i myślę, że jakieś ciekawe nagrody będą. A może zamiast SBD będę kartki wysłał, jak widać Twoja była szczęśliwa ;-)

·
·
·
·
·

Bardzo szczęśliwa 😊 fajna nagroda razem z pamiątką 😉

Posted using Partiko Android