Moje plany na przyszłość📆

in #polish2 years ago (edited)

Witajcie🙂 Jakoś wzięło mnie na taki temat przemyśleń. Jestem podobno optymistą. Staram się stawiać sobie cele i je realizować. Do tej pory do wszystkiego w życiu dochodziłem swoją ciężką pracą, bez pomocy materialnej rodziców, czy innych osób. W dalszym ciągu pracuję fizycznie, ale wierzę, że uda mi się kiedyś odejść z pracy i osiągnąć coś więcej. Nie wiem dlaczego, ale jakoś wierzę w mój sukces i mimo przeszkód nie mam zamiaru się poddawać!😎

c.jpg

Co mnie natchnęło na taki post? Być może kolejny dość ciężki dzień w pracy, który dał mi do zrozumienia : musisz to zmienić! Mam 28 lat i trochę planów na przyszłość, jak to niestety w życiu bywa do ich realizacji potrzeba głównie pieniędzy. Do tej pory normalnie starałem się oszczędzać i odkładać pieniądze. Gdy rok temu zacząłem się interesować Bitcoinem, to dało mi pewne nadzieje, że zwykły człowiek może dzięki temu mieć szanse coś osiągnąć. Czego nauczyłem się od tamtej pory? Głównie cierpliwości... W kryptowaluty zainwestowałem symboliczny 1000 zł. Początki inwestycji były kiepskie. Chciałem w jak najszybszym czasie zostać milionerem bez żadnej wiedzy o graniu na giełdzie. Skończyło się to tak, że w najgorszym momencie na Bittrex zostało mi około 20 dolarów... Z jednej strony chęć dołożenia następnych pieniędzy, by się odbić od dna, z drugiej strony złość, że mi nie idzie i chyba jednak całe życie zostanie mi pracować na etacie🙄Kiedy zacząłem coś zarabiać? Wtedy, gdy na giełdę wchodziłem coraz rzadziej... Dzięki temu, że jakby odpuściłem udało mi robić postępy. Dziś, nie licząc Steemit mam ponad 0.1 BTC co jest dla mnie wielkim sukcesem. Mimo obecnego trendu spadkowego stawiam sobie cel by do końca tego roku z pomocą Steemita zdobyć jednego całego Bitcoina. Zobaczymy co z tego wyjdzie😎

b.jpg

Co po drodze? Zapewne ślub i wybudowanie domu w którym zamieszkał bym z moją wybranką🙂 Dom od dziecka jest moim wielkim marzeniem, z racji tego, że mój dom rodzinny był daleki od ideału. Czy zwolnię się z pracy? Gdy tylko nadejdą większe sukcesy! Marze o tym, ponieważ mimo zarobków, z których jestem nawet zadowolony, pracuję 54 h w tygodniu🙄Życie strasznie szybko leci przez to. Chodź wielu ludzi nie wierzących w kryptowaluty twierdzi, że bujam w obłokach, to ja i tak wierzę w sukces, nie mam zamiaru się poddać i zmarnować szansy naszych czasów na to by zwykły człowiek mógł coś osiągnąć. Będę Wam czasem pisać jak mi tam idzie🙂 Na pewno optymistą zawsze pozostanę!😉

a.jpg

Pozdrawiam i dziękuję za przeczytanie😎

Źródło grafiki :https://pixabay.com

All rights reserved by @astromaniak 2018
Follow, Upvote & Resteem Please🙂Thanks😉

Sort:  

Powodzenia w realizacji wszystkich celów! Szacunek, że przy tak dużej ilości godzin spędzonych w pracy, znajdujesz jeszcze czas na regularną aktywność na Steemit ;)

Dziękuję🙂 No właśnie czasu brakuje, ale robię co mogę😁 Lecę spać żeby rano wstać. Pozdrawiam

I just upvoted You! (Reply "STOP" to stop automatic upvotes). Do społeczności: Jeżeli uważasz że głos został przyznany niesłusznie, przedstaw krótkie uzasadnienie w odpowiedzi do tego komentarza.

Mam ten sam problem, ten sam wiek. Mam masę pomysłów, ale jednak potrzeba do tego więcej pieniędzy. A jeżeli uporam się z czymś to nagle przychodzi wiele innych obowiązków.

Zmień pracę, weź kredyt.

O nie 🙂 Żadnych kredytów. A praca najgorsza nie jest😉

Nigdy, ale to nigdy nie rezygnuj z marzeń. Dąż do celu bez względu na wszystko i nie przejmuj się tym co mówią ludzie.

Pamiętaj, to ty jesteś kowalem swojego losu i to od Ciebie zależy to czy zrealizujesz swoje postanowienia.

Z mojej strony życzę Ci abyś nigdy nie stracił motywacji i by twoja głowa aż kipiała od dobrych pomysłów :)

Serdecznie pozdrawia KapitanPolak!

Zawsze jest tak, że ludzie wkoło będą nam pewne rzeczy odradzać, głównie robią to z troski. Warto wierzyć w to co się robi i też próbować, jak nie spróbujemy to się nie przekonamy :) powodzenia w realizacji planów

Dziękuję🙂i również życzę powodzenia.

Jeszcze wiele przed Tobą. To co przed Tobą to już jest za mną. Życzę Ci powodzenia w realizacji planów. Całe życie pracowałem w budżetówce wraz z małżonką.
Kupiliśmy mieszkanie - nikt nam nie pomógł bo i nie miał z czego. Po mieszkaniu wzięliśmy na raty nowe auto z salonu, skoda Fabia, które mamy do tej pory a ma już 17 lat i nie chce się popsuć, co nas bardzo cieszy. Działka rekreacyjna kupione za grosze i przez nas pielęgnowana co sprawia mnóstwo zadowolenia, o czym teraz piszę.
W kryptowalutu też zainwestowałem, niedużo tak jak Ty około 1500 zł, z czego wyciągłem 600 zł. Reszta zostaje, obojętnie co z tym będzie, i tak jestem aktualnie na plusie, nawet przy takich spadkach. Jeżeli będę inwestował to jedynie w Steem, co nie dawno zrobiłem i dokupiłem trochę wzmacniając SP. Jestem malutki i wiele też nie oczekuję.
Jeszcze raz życzę Ci powodzenia w realizacji Twoich planów.