Aktualizacja rebrandingu marki @amelcio - na @masternode Stan na 10 sierpnia 2018r.

in polish •  9 months ago  (edited)

master.png

Zgodnie z regulaminem wykop.pl oraz ustaleniami z administracją portalu wykop.pl konto @amelcio ulega usunięciu. Natomiast moim głównym kontem będzie konto @masternode

Na samym wstępie, chciałbym podziękować Panu Mirkowi z wykopu o loginie: @cyberpunkbtc , który to nie ustannie dba o marketing mojej marki w portalu wykop.pl na tagu #kryptowaluty

Dzięki temu użytkownikowi, nie musiałem praktycznie nic robić, nie musiałem napisać ani jednego zdania na portalu wykop.pl by zgłosiło się do mnie 3 użytkowników, z prośbą o pomoc w konfiguracji masternode wybranych przez tych Mirków monet.

To bardzo cieszy. Praktycznie bez żadnego wysiłku, zapewniana jest mi reklama mimo, że tak naprawdę jeszcze nawet nie zacząłem zamieszczać żadnych postów brandowanych marką @masternode Team Polska.

Nie ma też, potrzeby bym rozpoczynał w dniu dzisiejszym nowe wpisy, ponieważ @cyberpunkbtc zapewnia mi darmową reklamę swoją aktywnością na portalu wykop.pl choćby pod tym linkiem:

https://www.wykop.pl/wpis/34305337/rebranding-marki-amelcio-opozniony-do-10-sierpnia-/

i innymi linkami

Jeszcze raz serdecznie dziękuję Mirkom za tak ogromne poparcie! oraz za pozyskiwanie klientów dla mnie odnośnie konfiguracji masternode węzłów.

Pozdrawiam

@masternode Team Polska

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @amelcio! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

Click here to view your Board

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!