Dedykowany dla podróżników edytor TravelFeed.io

in pl-travelfeed •  last month 

Wszyscy podróżnicy, którzy publikują relacje ze swoich ekscytujących dalekich i bliskich wypraw otrzymali właśnie nowy dedykowany specjalnie dla nich edytor TravelFeed.io. Dzięki ostatniej aktualizacji możliwe jest publikowanie postów również w języku polskim bezpośrednio z edytora, poniżej przedstawię co zostało zmienione i jaki to może mieć wpływ na lepsze docenienie publikowanych postów na tagu #pl-travelfeed.

Co nowego?

Edytor został całkowicie zmodernizowany, interfejs został uproszczony, a MARKDOWN edytor działa płynniej, dodany został również przycisk zapisu szkiców (szkice są również zapisywane automatycznie co 20 sekund). Przed publikacją można teraz określić w łatwy sposób na mapie opisywaną lokalizację (kraj, region lub miasto) oraz wybrać język publikacji, oczywiście polski jest jednym z języków, który możemy wybrać. W przypadku wyboru języka polskiego tag #pl-travelfeed jest automatycznie dodawany to listy tagów, pozostałe tagi należy wpisać ręcznie. W przypadku artykułu w języku polskim proszę nie używać tagu #travelfeed, gdyż jest on zarezerwowany dla postów angielskojęzycznych. Najlepsze posty z tagu #pl-travelfeed zgłaszane są do kuracji trialem #travelfeed.

Publikowanie postów na tagu #pl-travelfeed wymaga przestrzegania określonych zasad, dla ułatwienia publikacji na końcu edytora dodano listę minimalnych wymagań dotyczących postów, które są automatycznie aktualizowane po ich spełnieniu. Można teraz również edytować adres url postu przed publikacją. Można wybrać sposób, w jaki chcesz, aby wynagrodzenie było wypłacane: 50% Steem/SBD i 50% SP lub 100% SP. Ponadto można określić beneficjenta, który ma otrzymać cześć wynagrodzenia z postu. Nikt nie jest ustawiony automatycznie, ale jak podoba Wam się to co robimy to możesz dodać @travelfeed lub @pl-travelfeed, żeby podzielić się z nami częścią niektórych z Twoich nagród.

To nie wszystko, ułatwiono również osadzanie filmów wideo z dtube, youtube i vimeo; wystarczy skopiować i wkleić adres url wideo w edytorze i voila twoje filmy pojawiają się w podglądzie. Ponadto, edytor MARKDOWN został zastąpiony blokowym interfejsem graficznym, który jest piękniejszy i bardziej intuicyjny. Wszystkie te aktualizacje poprawiają korzystanie z TravelFeed.io na urządzeniach mobilnych, więc koniec z wymówkami, że nie możecie publikować bo jesteście w podróży i nie macie dostępu do komputera, teraz smartphone lub tablet wystarczy, żeby blogować o podróżach, gdy jesteście w drodze.

Na filmie poniżej w prosty sposób przedstawiono funkcjonalność i obsługę edytora publikacji TravelFeed.io, jeżeli mieliście jeszcze jakiekolwiek wątpliwości jak to działa to po obejrzeniu tego filmu wszystko powinno stać się jasne.

Starałem się przedstawić wszystkie funkcjonalności, które oferuje najnowsza odsłona edytora TravelFeed.io, gdybym coś pominął to zapraszam do lektury oryginalnego postu @travelfeed.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana wokół tagu #travelfeed, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na Steemie piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać, społeczność TravelFeed jest dla stworzona właśnie Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane.

Wszystkie informacje na temat projektu TravelFeed znajdziesz TUTAJ

Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie niemal 700 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.


TravelFeed Polska zostało założone przez @saunter dla wsparcia polskiej społeczności podróżniczej i jak dotychczas jest jedyną narodową kuracją, którą obecnie prowadzą @lesiopm i @rozku.

Zapraszam również do śledzenia profilu na Facebook i Twitter.


View this post on TravelFeed for the best experience.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations, Your Post Has Been Added To The Steemit Worldmap!
Author link: http://steemitworldmap.com?author=pl-travelfeed
Post link: http://steemitworldmap.com?post=dedykowany-dla-podroznikow-edytor-travelfeed-io


Want to have your post on the map too?

  • Go to Steemitworldmap
  • Click the code slider at the bottom
  • Click on the map where your post should be (zoom in if needed)
  • Copy and paste the generated code in your post
  • Congrats, your post is now on the map!

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRIAL" o łącznej mocy ~0.17$. Zasady otrzymywania głosu z triala @sp-group-up znajdziesz w ostatnim raporcie tygodniowym z działalności @sp-group, w zakładce PROJEKTY.

@wadera

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

Dziękuję bardzo i zapraszam grupę do podróżniczych publikacji :)

Congratulations @pl-travelfeed! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 7000 upvotes. Your next target is to reach 8000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!