Piłkarz tygodnia twój wybór./Football players of the week your choice.

in #pl-sport5 years ago (edited)

Kto zostanie najlepszym zawodnikiem w zeszłym tygodniu? Przedstawiam pięciu kandydatów którzy dostali nominowani do tej nagrody. Milo mi też poinformować, że w tej piątce jest nasz reprezentacyjny zawodnik Robert Lewandowski.

Lionel Messi (Barcelona)

Pierwszy z kandydatów to Lionel Messi (Barcelona) strzelec trzech bramek w wygranym przez Barcelonę 0:5 spotkaniu z Levante. Zaliczył też dwie asysty. Jako pierwszy z piłkarzy zdobył też 50 bramek w 2018 roku . Messi jest po prostu nie do zatrzymania.

Robert Lewandowski (Bayern Munich)

Można powiedzieć, że Lewandowski strzela jak na zawołanie. W środę Lewandowski strzelił dwie bramki w spotkaniu ligi mistrzów z Ajax Amsterdam. W sobotę ponownie trafił do bramki tym razem w spotkaniu ligowy z Hanowerem. Na koncie w lidze ma już dziesięć trafień o jedną mniej niż Paco Alcácer.

Leroy Sané (Manchester City)

Dwudziestodwuletni Leroy Sané w poprzednim tygodniu zaprezentował się wyśmienicie. W Lidze mistrzów strzelił dwie bramki dające zwycięstwo i pierwszą pozycję w grupie F. W sobotę w wygranym spotkaniu z Evertonem dołożył dwie świetne asysty.

Eden Hazard (Chelsea)

Jest to chyba najlepszy sezon Premier League Eden Hazarda . W każdym z siedemnastu rozegranych spotkań jest wyróżniającym zawodnikiem w zespole Chelsea. W sobotę strzelił bramkę i dołożył asystę w wygranym meczu z Brighton.

Xherdan Shaqiri (Liverpool)

Xherdan Shaqiri pojawił się na boisku w spotkaniu z Manchester United w drugiej połowie i strzelił dwie bramki. Wszystko do dokonał w dziewięć minut. Bramki te przypieczętowały zwycięstwo na rywalem i utrzymanie pozycji lidera w lidze.

Kto twoim zwaniem zasłużył na miano piłkarza tygodnia ??